Skocz do zawartości

Recommended Posts

A po co Chcesz wgrywać soft z Orange ?

 

Ja też mam wariant CV - mimo, ze telefon był z Orange :) - ALE - ja celowo wgrałem soft z Orange by móc używać płatności zbliżeniowych Orange Cash.

 

Musisz za pomocą NCS wgrać ROM z Orange - ALE - jeśli nie Potrzebujesz płatności to CZEKAJ :) - nie długo, pewnie tydzień czy dwa pojawi się soft dla CV.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Soft z Orange różni się trzema rzeczami : w czasie startu mamy logo Orange :) - są dodatkowe biblioteki i sterowniki do obsługi Karty SIM zintegrowanej z Kartą Płatniczą, a trzecia to schemat kolorystyczny. :) i TYLE.

 

Pozostali operatorzy mają podobnie - zwykle jest to logo i schemat kolorystyczny. :)

 

Radzę CZEKAĆ :) - jak by to były 3 miesiące - OK - ale to kwestia tygodnia może dwóch :)

Link to post
Share on other sites

To tym bardziej mnie do tego ciągnie jeżeli to tylko tym się różni od wariantu CV. Przy okazji zapoznam się z NCS, bo to pierwsza styczność z takim programem. Przyda się na przyszłość.

 

Edit: Jednak sobie odpuszczę przenosiny na wariant Orange... Po 3 godzinach żmudnych walk z próbą zflashowania telefonu i odpalenia recovery dałem sobie spokój...

Edytowane przez Son1c
Link to post
Share on other sites

A może jakieś przydatne aplikacje na ekran blokady lub aplikacje z tapetami, no ogólnie coś do zmiany wyglądu, jakieś ciekawe gadżety, które fajnie wyglądają. :)

Mój Glance już widziałaś, a tak wygląda mój ekran blokady.

http://i.imgur.com/3Qrj6hN.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam, potrzebuję pomocy. Nie wiem kompletnie jak zgrać np. muzykę poprzez kabel na Lumie 1320. Pobrałem aplikację na kompa i nie mogę nic zrobić, synchronizacja stoi w miejscu, zwykłe kopiowanie też... Nie chcę za każdym razem ściągać klapki, bo "się wyrobi", proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...