Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli mielibyście propozycję co zrobić to proszę wszystko wytłumaczyć "krok po kroku", gdyż dopiero zaczynam poznawać WP8 :)

Co do play to dzwoniłem do nich i odesłali mnie do pomocy technicznej nokii. W poniedziałek przejdę się do punktu nokii i dowiem się wszystkiego, o ile nie rozwiążę tego problemu wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej odpuść sobie kombinowanie - taka moja rada. "Amber" GDR2 jest OK, ale nie wnosi az tyle zeby sobie tym glowe zawracać. Idź w poniedziałek do Nokii i zapytaj. Sam nie kombinuj bo przekombinujesz :) Daj znac w poniedzialek co ci powiedzieli. :)

 

Jeśli mimo wszystko chcesz działać coś teraz (ja nie polecam) to pisz, pomożemy i w tym :)

 

 

P.S. Zerknij sobie na ten temat: http://forum.benchmark.pl/topic/96014-windows-phone-8-poradnik/ znajdziesz w nim wiele interesujących informacji nt. Windows Phone 8.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

 

 

ale gdzie to wyczytales?
 

Też zaczytałem na forum ;) Akurat pisał to gościu, który chyba pracuje w Nokii i ma spore pojęcie więc myślę, że jest wiarygodny :) Być może dlatego aby uniknąć takich sytuacji jak ostatnio z nowym iOS?

@rafalomizeria Jeśli faktycznie w (ustawienia --> aktualizacja) nie znajduje nowszej do pobrania to dziwne. Możesz to zrobić samemu tak jak pisałem wcześniej. Instalujesz Nokia Software Updater (Normalne narzędzie serwisowe Nokii), odpalasz program i postępujesz zgodnie ze wskazówkami. Program sprawdzi czy jest dostępne nowsze oprogramowanie i jeśli będziesz chciał to klikniesz 'aktualizuj' a jeśli nie to zamkniesz program. Aktualizacja wiąże się ze stratą wszystkich danych (oczywiście to co masz zsynchronizowane ze skydrive czyli kontakty, zdjęcia, filmy, kalendarz) zostanie z powrotem wgrane na telefon (aplikacje trzeba pobrać na nowo. Możesz również wykonać kopię zapasową.

Link to post
Share on other sites

 

 

Da się zainstalować Windows Phine 8 na Lumii 800?
 

Nie da się. Lumia 800 zatrzymała się na WP7.8

 

 

Poczekam na oficjalną aktualizację. Mimo wszystko dzięki za chęci. Jutro sobie to pobiorę i zerknę, ale na 99% nie będę aktualizował.

To jest oficjalna tylko, że nie przez OTA. Chociaż sprawdzisz czy widzi nowszy soft dla Ciebie. 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Nie da się. Lumia 800 zatrzymała się na WP7.8

Dlaczego? Czy hardware Lumii 800 nie da rady obsłużyć Windowsa Phone 8? Wydaje mi się, że da radę, nieprawdaż? Zatem może po prostu trzeba wgrać WP8 za pomocą roota oraz odpowiedniego roma?

Link to post
Share on other sites
@ArioX Da się zainstalować Windows Phine 8 na Lumii 800? Znajomy chce bardzo tanio sprzedać ale Windows Phone 7.8 mi się nie widzi Potestowałbym trochę...

 

Dlaczego? Czy hardware Lumii 800 nie da rady obsłużyć Windowsa Phone 8? Wydaje mi się, że da radę, nieprawdaż? Zatem może po prostu trzeba wgrać WP8 za pomocą roota oraz odpowiedniego roma?

Jakoś nie widzę żebyś tak się pluł, że SGS2 nie dostał Android 4.3... (swoją drogą WP7.x jest wciąż wspierany przez MS - tyle, że nie dostanie aktualizacji do WP8 - to i tak dużo lepiej niż w Androidach)

 

Swoją drogą widzę także, że masz problemy ze zrozumieniem - powtarzam przecież już to Tobie chyba z 10-ty raz... więc słuchaj mnie mozill... znaczy teraz Igorrodz - wszystkie Lumie od serii x20 sa oparte na Windows Phone 8 na jądrze NT, wcześniejsze były na Win-CE, zgrywasz bohatera, ale dziecinny jesteś - po pierwsze wytykasz po raz kolejny tę sprawę - a prawda jest taka, że Microsoft zrezygnował z jądra CE żeby system nie był w przyszłości "mulisty"... tak jak np Android. Wprowadzili jądro NT i teraz tacy fanboje androida jak ty się wyżywają, że jakieś tam Lumie stare nie mają Windows Phone 8... więc ja się pytam ponownie - czy wydawany w podobnych czasach SGS2 dostał Android 4.3? NIE!

 

P.S.

Ponad to Igorrodz - piszesz do mnie jakieś kretyńskie PW - obrażasz mnie kompletnym brakiem szacunku... dobrze że moderatora już nie masz bo tacy ludzie jak Ty, którzy tak spokojnych ludzi jak ja potrafią wyprowadzić z równowagi są nic nie warci (chciałem napisać inaczej końcówkę, ale regulamin forum nie pozwala mi wyrazić w pełni tego co do Ciebie czuję)...

edit:

Porównanie aparatów w L920, L925 i L1020 - jakby kogoś to interesowało to zapraszam: http://www.wpcentral.com/nokia-camera-showdown-lumia%20920-925-1020

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Z oficjalnej strony Nokii pobrałem tabelkę z której wynika, ze L720 dostanie Double Tap to Wake - chyba, że coś się w miedzy czasie zmieniło.

 

Nkia Pro Camera - można zainstalowac na "niższych" modelach - w tym L720 - ale nie bardzo jest po co. :)  Zdjęcia L720 robi znakomite - i więcej nie bardzo z niej wycisniemy. :) Ale jak ktoś chce to może doinstalować na L720.

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze nie mam GDR2/Amber - mam nie brandowany telefon. Lumia 720 w wersji Country Variant jeszcze nie otrzymała aktualizacji OTA.

 

Podobno :) można samemu "sflashować" telefon - ale nie chce mi się - za dużo kombinowania. Pogodził bym się z totalnym wyczyszczeniem telefonu - i tak mam kopię na Live - ale nie znalazlem nigdzie prostego sposobu. Próbowałem przez NSU ale wyszła kicha - wykrywa mi bierzacy soft - a za Chiny nie mogę pobrać pliku Amber z serwerów Nokii. Nie chce pobierać pliku z innych źródeł.

 

Więc czekam - do końca Wrześnie nie daleko :) jakoś wytrzymam. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...