Skocz do zawartości

tani/domowy Worklog by Sieku


Recommended Posts

DOŚĆ problematyczne i zbyt kosztowne by uzyskać tak małą zmianę wyglądu, jeszcze jakby to był komp za 20.000zł to prędzej ;)
na razie myślę o dołożeniu 2-uch kości (czarnych) RAMu i zmianie grafiki. Musze jeszcze zrobić "cos" co odbijało by światło z górnych ledów w stronę mobo bo chłodnica wszystko zasłoniła :/ Albo pasek na tylnej ścianie budy... Hmmmm....

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

13619964_1052179574873967_91626457961216
13631447_1052179578207300_16338562619324

Tylko po  dodaniu 2uch kolejnych kości ramu komputer zaczął sie dziwnie zachowywać, gdy 2x4gb niebieskie śmigały aż miło na 2133MHz (profil XMP w biosie bodajże to był) tak 4x4gb już nie chcą, i pipczy 4razy (problem z zegarem) a na tym wyświetlaczu pokazuje 55 czyli wg. książki producenta Memmory not installed. Ostatecznie śmigają na profilu dla DDR3-1866 (takie ramy kupiłem) i lekko podkręcone szyną BCLK (105) dzięki czemu uzyskałem 1960MHz, i nie wiem jak je wyżej podkręcić, bo na 106 (BCLK) komputer już nie wstał a mobo wyświetliło 00. Jakieś pomysły?!?!

Link to post
Share on other sites

ramy są identyczne co widać na fotce od tego samego producenta przez taktowanie, opóźnienie CL, aż po napięcia, jedynie co jest inne to w cpuz year/week pokazuje przy niebieskich 16/16 a czarnych 20/16 - nie mam pojęcia o co chodzi z tym ale nieważne.
Cepa mam do 5.0GHz podkręconego, grafa podkręcona a ramy zostawię na bazowym taktowaniu ? SŁABO trochę, poza tym po to płace za możliwość oc by z niej korzystać a nie zapłacić i nie ruszyć, to jak auto w garażu zostawić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...