Skocz do zawartości

tani/domowy Worklog by Sieku


Recommended Posts

wentylator będzie tak zamocowany ze z 2-giej strony tektury będzie grill który go dociśnie wiec spoko, to nie problem :D
TO z tym winiary było dobre XD :wariat:
Bedę malował, ale od piątku nigdzie niemoge dostać czarnego mat. spray'u -.- :/ wiec praca stoi.

Link to post
Share on other sites

licze na to ze nie, ale kiedyś to itak zastąpi pleksi albo coś w ten deseń, narazie brak funduszy na to pozatym chce mieć ściagniete wymiany na gotowy projekt i takie tam dupsy zeby wiedzieć już jak to wykonac.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz przymocować wentylator do tej tektury? Nie utrzyma to obracającego się wentylatora. Będą drgania, wyrobi się w papierze "gwint" i po ptokach.

 

Ktoś tu na fizyce spał :D Niemożliwym jest, żeby przy takich obrotach wyrobiły się "gwinty". Prędzej gdybyś doczepił do jednego skrzydełka jakąś masę to prędzej, ale tak to bez szans, przecież taki wiatraczek nie wprowadzi kartonu w rezonans.

Link to post
Share on other sites

@UP dziwne, bo moją obudowę (metalową) wprawia. To jest papier! Przeliterowałbym, ale ok. Wszystko i tak wyjdzie w praniu. Apropo masy na skrzydełku - to jest coś takiego jak kurz i nie oszukujmy się, mimo filtrów, zawsze kurz wleci, tudzież przyczepi do śmigiełka.

 

@Sieku - no ja sam kombinuję, żeby u siebie z plexy zrobić. Puki co, doraźnie sam bym zmontował to z segregatorów, dlatego uważnie śledzę postępy i rozważam różne teoretyczne niepowodzenia. Trzymam kciuki

Edytowane przez LeCzarny
Link to post
Share on other sites

no dzięki, sam trzymam za siebie kciuki zeby wyszło :D
niebawem będe to "matowiał" po czym pora na malowanie i delikatne efekty poprawiające efekt wizualny, zobaczy sie jak to wyjdzie, góre (napedy DVD) napewno bede musiał zmienic bo wyszło okropnie :/


nareszcie zakupiłem spray, troszkę mnie martwi jego nazwa "Semi-Gloss-Black", typ sklepie gadał ze jak matowy, ten dekiel tez niby matowy, no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Dziś już wiele nie zrobię bo dopiero ze szkoły wróciłem a jeszcze muszę zrobić testy czy lepiej od razu na tekturę czy przejechać to papierem ściernym. Wiec na dniach kolejny mały update.

Link to post
Share on other sites

właśnie tez tak myślałem ale wyszedłem z założenia ze wygodniej będzie pomalować, a poza tym folia może nałapać takich pęcherzyków powietrza i efekt zje**ny :/
A pierwsze testy zrobione, jutro najprawdopodobniej będę malował.

Link to post
Share on other sites

Piwnica i cover ze starego segregatora rzeczywiście tanio i domowo %-) . Może być ciekawie. Folia też była by dobrym pomysłem. Okleiłem u siebie carbonem PSU i wygląda całkiem ok. Zobaczymy jak wyjdzie malowanie. Byle by nie plakatówkami  :wariat:

Edytowane przez Diakon166
Link to post
Share on other sites

już ostatecznie po malowaniu i powiem ze oczekiwałem ze wyjdzie ładniej ale to na razie wersja Alpha
Nie chce dawać fot bezpośrednio tutaj już żeby bajzlu nie robic wiec dodam link do web album'u:

https://plus.google.com/photos/118062302814600123700/albums/5828186861808787617?banner=pwa
Najnowsze zdjecia są na samym dole.

Edytowane przez Sieku
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z blachy to zrób - papier - beznadzieja.


To podłączenie zasilania grafy, chociaż czarną elastyczną taśmą izolacyjną owiń.

 

Wieś tańczy i śpiewa. Ja rozumiem, że miało być tanio, ale chyba nie gównianie ?

Link to post
Share on other sites

no pod konieć października wracam na powaznie do moda bo przypływ kasy bedzie i zaczne bawić sie z tym spienionym PCV oraz licze na okno do budy, ale to tez troche zabawy bo musze kątówkę załatwić se, no więc ciąg dalszy pod koniec października a na razie mały postój.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...