Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

rafał to w zasadzie całe zasady, przy czym trzeba mieć więcej punktów niż rywal, w 2 rundach (więc samo maksowanie ptk to zły pomysł bo zabraknie na 2 rundę). No i jak to w karciankach - w praktyce wygrywa ten kto ma więcej kart, wiec dobrze jest przegrać 1 rundę, a zyskać karty poprzez szpiegów. Swoja drogą też za pierwszym podejściem ją odpuściłem, chyba dlatego, że była tak prosta i wydawało się, że musi być mega trudna ;p, Możesz napisać coś o tej książce, bo dawno nie byłem w grze, a ciekawa opcja, gdyż chyba nigdy nie zebrałem wszystkich kart.

Link to post
Share on other sites

Filmik poniżej powinien wszystko wyjaśnić  ;)

 

Ogólnie jest taka książka po kupieniu której masz wyszczególnione ile kart Ci brakuje w danym hubie żeby ukończyć quest z pełną kolekcją ;)

 

A co do gwinta to te zasady znam i zapomniałem właśnie dopisać, że skupiam się żeby mieć więcej punktów niż przeciwnik. Dobrym posunięciem jest też w większości przypadków to o czym piszesz czyli spasowanie pierwszej rundy/przegranie czym przeciwnik odwdzięcza się w kolejnej :P Ale to też nie zawsze działa :P Ja póki co nie rozumiem jeszcze do końca działania niektórych kart ale to z czasem idzie się nauczyć ;)

Link to post
Share on other sites

Talia Skellige wymiata + te 'grzybowe' boosty. Wg mnie ilość kart znaczenia nie ma, tylko odpowiedni ich skład. Wolę mieć mniej kart i dobry start oraz szybki koniec, niż z talia przez którą się nie przekopiesz i liczysz na fart w dobieraniu

Zauwazcie, że w rzadko który przeciwnik ma więcej niż 30 kart

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

Chcę mieć build który zadaje jak największe DMG szybkimi atakami.
Wiem że do tego potrzebny jest rynsztunek kota + umiejętności czerwone szybkich ataków + umiejętność z bonusem do lekkiego rynsztunku.
W umiejętności jest napisane ze każdy element rynsztunku dodaje bonus DMG go szybkich ataków, czy miecze i kusze wliczają się do rynsztunku? 

 

Czy da się też zdjąć kaptur z arcymistrzowskiego rynsztunku kota, bez nakładania okularów i masek?

Edytowane przez raven325
Link to post
Share on other sites

W dniu 16 września br. zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 6,00 zł emisji "Wiedźmin". Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka: 31,25 x 39,5 mm, format bloku: 70 x 90 mm, w nakładzie 180 000 szt.

 

http://www.filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_pl/grafika/articles/p001071_01.jpg

 

http://www.filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_pl/index.php5

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jest już figurka Geralta z kartami, w cenie niemalże wszystkich 5 poprzednich :->

https://cdp.pl/wiedzmin-popiersie-geralta.html


Jest cena figurki czy raczej posągu :wariat:  z kilku postów wyżej, ktoś chętny? :P  :wariat:

http://www.sideshowtoy.com/collectibles/the-witcher-3-wild-hunt-geralt-of-rivia-prime-1-studio-902851/

Link to post
Share on other sites

Co sądzicie?

 

W STLM jedyne co mi się podoba to niebo i brak mgły w oddali wszystko inne imo lepiej wygląda w oryginale. Te kolory w STLM są takie jakby wyprane  :->

Moim zdaniem przed wjazdem do miasta zdecydowanie lepiej wyglądają kolory w oryginale, natomiast w mieście już bardziej podoba mi się STLM. Choćby to oświetlenie w karczmie, które bardzo przypomina 35-minutowy gameplay. 

Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem dodatek Serca z Kamienia i mogę powiedzieć, że fabularnie niszczy podstawkę ! Absolutnie genialna postać Olgierda i do tego kapitalne zakończenie :) Skoro Serca z Kamienia był tak dobrym dodatkiem to już strach pomyśleć co oferuje Krew i Wino ;) Zabieram się do grania ! :D

Link to post
Share on other sites

W podstawce mi neistety nie podeszło to ze gra moco skreciła w strone magii i czarodziejek czy lozy.Nielubie magii itd w grach ,dlatego caly czas liczylem ze gra bedzie trzymac sie królów wojny  itd.A im dalej w las tym gorzej bylo,dlatego ja po podstawce WIedzmina 3 jesli chodzi o sam watek fabularny mialem troche mieszane uczucia.A cala reszta gry zasluguje na najwyzsze uznanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...