Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Od początku gram z pudełkowej wersji (z kodem na galaxy). Żadnych problemów. Polecam. Przepłacanie niemal dwukrotnie za wersję na steam uważam za totalnie zbędne.

 

Podzielam zdanie Biafry. Jeżeli kupujesz wersje pudełkowa to nie zdziw się, że płyty mogą być uszkodzone (moje z wersji kolekcjonerskiej niestety były) więc od razu lepiej zasysać z GoG-a.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie, wszystko mam OK. Pograłem co prawda dziś może tylko około godzinę na Skellige (po lasach poganiałem i załatwiłem zadanie - nauka alchemii :) ), ale wszystko jest w zasadzie tak samo jak przy 1.22.

 

 

 

Zauważyłem, że względem 1.12 poprawiono grafikę i wydajność.

 

To już było kilka łatek temu, ale racja, wydajność wzrosła, ale czy grafika jest lepsza to nie wiem. Są duże zmiany bodaj od 1.20 i KiW.


 

 

Co 10 min powrót do pulpitu,

 

Takie wywalanie możesz mieć spowodowane tym, że posiadasz starsze wersje dlc. Dobrze by było gdybyś jeszcze raz zainstalował oprócz ostatniej łatki wszystkie dlc (a najlepiej jeszcze i rozszerzenia w najnowszych wersjach tj chyba "2.0.0.45")).

Ważne, aby wszystko tj gra, dlc, szk i kiw były w tej samej wersji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wywala komuś W3 z 1.24? Co 10 min powrót do pulpitu, plus okazjonalnie error. Zauważyłem, że względem 1.12 poprawiono grafikę i wydajność.

Miałem podobnie.W moim przypadku ręcznie zmodyfikowana krzywa napięć powodowała wywalanie do pulpitu.

 

KiW w NG+ jeszcze nie ukończony a już nie nabija więcej levela:/

 

http://i64.tinypic.com/ojphuf.jpg

 

 

Ed.

Gram bez modów,poziom krew pot i zły podstawka +2 dodatki i w NG+ tak samo. Mam prócz wilka wszystkie arcymistrzowskie sety, ten z gryfa taki trochę dla żartu

przekolorowany.

Edytowane przez dante2kx
Link to post
Share on other sites
Odpowie ktoś?

 

Jak gra będzie w kompatybilnej wersji z zapisami to powinny działać. Ostatnio u mnie przy reinstalacji gry, zapisy z 1.12 działały z 1.24. 

 

Ktoś, coś o wersji GOTY? Jest już w sklepach a może ktoś na allegro już wysyła? Bo kloc się niecierpliwi. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Hmm to zostaje z tańszych Media Expert, albo 10 zł drożej cdp.

Jakoś nie mam za bardzo zaufania do Media Expert, robi to jakąś różnicę w jakim sklepie się zamówi? Chyba i tak każda wersja ma 7 płyt DVD i podpina się ją pod GOG?

 

Czy to jest ta wersja pudełko + gog o której mówię? Klik

 

EDIT: Dzwoniłem do Media Expert i zgadza się, jest to wersja pudełkowa + gog.

Za 119, odbiór osobisty w sklepie, mam blisko także luz.

Edytowane przez raven325
Link to post
Share on other sites

Przeszedł ktoś gierkę na poziomie Droga ku zagładzie? Mam za sobą dwie sesje, obie ograne na Krew, pot i łzy, zastanawiam się czy najtrudniejszy poziom byłby dla mnie jakimkolwiek wyzwaniem.

Edytowane przez Leniwy
Link to post
Share on other sites

 

 

Przeszedł ktoś gierkę na poziomie Droga ku zagładzie? Mam za sobą dwie sesje, obie ograne na Krew, pot i łzy, zastanawiam się czy najtrudniejszy poziom byłby dla mnie jakimkolwiek wyzwaniem.
 

Na początku za pierwszym razem zaraz po premierze nie powiem było miejscami ostro. Byle wataha wilków potrafiła zabić Geralta w kilka sekund. Jednak wystarczy, że dorwało się pierwszy lepszy wiedźmiński set i gra od razu stawała się jakby o poziom łatwiejsza. Czym dalej tym było coraz łatwiej... Szkoda bo chciałbym na tym najwyższym poziomie trudności żeby gra stanowiła wyzwanie porównywalne z serią Souls. 

Link to post
Share on other sites

Niestety jedną z największych wad wiedźmina jest właśnie system poziomów przeciwników i co za tym idzie poziom trudności, ja obecnie gram na drodze ku zagładzie z podbitymi levelami wrogów i jedyne co się zmienia to to, że mniej obrażeń zadaję oraz to że oni zadają ich więcej, dalszych różnic w mechanice nie zauważyłem, zachowanie przeciwników się nie zmienia, nie używają innego zestawu umiejętności i tak dalej. To nie to co zmiana poziomu w grach DnD gdzie cały system się zaostrzał, magowie mocniejsze czary rzucali, zmieniało się przeliczanie współczynników i tak dalej. Reasumując, jeśli na łatwym potrzeba było 3x trafić wilka to na drodze ku zagładzie potrzeba z 15x, i tak samo z przyjęciem ciosów na klatę do zgonu, na początku jest trudno faktycznie, bo dostajemy dwie lampy od utopca i zgon a pokonanie grupki to wyczyn, i wymusza użycie znaków/eliksirów ale jak się obcykamy w unikach i tak dalej to już nie ma problemu, aczkolwiek niektóre stworzenia i bossowie dostarczają realnego wyzwania i tu niezależnie od poziomu trudności, po prostu są fajnie skonstruowani, pierwszy raz jak miałem ubić maga na początku serc z kamienia to myślałem że klawiaturę rozwale o ekran kiedy miał już kilka hp i mnie tym tornadem zabijał, tak samo z klucznikiem. Także gra ma na serio trudne momenty ale w sposób oldskulowy, po prostu wrogowie mają hardkorowe ataki i skille

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...