Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

ja wielkich problemów nie mam z HairWorks'ami

 

Ależ masz - przypatrz się na ich "realistyczne" zachowanie. Szczególnie zwróć uwagę na wpływ środowiska na zachowanie wirtualnej sierści.

 

 

 

Co do technologii nVidii to jakoś nie bardzo wierzę w przyśpieszenie. :P

 

Nie musisz w nic wierzyć, wystarczy zagłębić się w temat. Poniżej masz wideo z uruchomioną symulacją około 500000 wirtualnych włosów :) działa to - jak widać. W wersji 1.0 tyle klatek na sekundę możliwe było przy 22000 wirtualnych długich, kręconych włosów. Co nie zmienia jednak faktu, że nadal są to wymagające obliczenia od strony matematycznej. Dodajmy do tego jeszcze kolizje z innymi włosami - no i mamy niezły natłok do przeliczenia.

 


.

Link to post
Share on other sites

Zrób zatem takie doświadczenie:

Wiedźminie 3 ustaw scenę tak, aby na ekranie widoczne były np trzy postacie Geralt, Płotka i jakiś potwór z dużą liczbą kłaka - np gryf, czy bies, dobrze jak jeszcze otoczenie sceny będzie odpowiednio bogate - obserwuj licznik fps z włączonym pełnym hw.

Link to post
Share on other sites

Właśnie ściągam 15.7. Tylko nie będę miał porównania do wcześniejszych wersji bo na kompie jeszcze nie grałem. 

 

@edit

 

Na 2 x R9 270X mam na średnich w FHD 60 fps. Można w końcu wymuszać super rozdzielczość i blokować liczbę klatek. Co jest bardzo przydatną opcją. Gra według mnie dostała boosta. Ale pewnie wynika to z faktu poprawienia obsługi Crossfire. 

 

Aż żal wracać do 20-30FPS na konsoli. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Kazałem Letho i Triss jechać do Kaer morhen. Dlaczego ich tam nie ma przy misji z Umą? 

Zabawna sprawa, ale będą tam dopiero jak wskoczy misja ze zbieraniem sojuszników - zaliczy Ci po prostu jedną z sekcji, Velen bodajże.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Są jakieś informacje na temat płatnego dodatku ? Przede wszystkim jaka jest przybliżona data premiery bo w wywiadach przed startem samej gry coś tam wspominali ale już nie pamiętam :)
Wczoraj ukończyłem Wieśka i trzeba przyznać, że jest świetny choć napotkałem kilka irytujących bugów takich jak:
nagły "przeskok" do głębin morza lub innej części mapy, brak możliwości nurkowania, nieprawidłowo wyświetlone tekstury.

Jakby się dłużej zastanowić to zapewne wymieniłbym jeszcze jakieś "łabądki" Ktoś tutaj wspominał swego czasu, że grafika w Wiedźminie się nie nudzi. Ten człowiek miał całkowitą rację :) Zarówno na początku gry jak i pod koniec zdarzało mi się podziwiać widoki, które zdecydowanie były miłe dla oka.

 

 


Oczywiście Yen i Triss się odegrały na mnie ale najważniejsze, że Ciri wychodzi cało z opresji. Którą z opcji dialogowej wybraliście podczas ostatniej rozmowy z Emhyrem ?

 

 

Edit:
BMK czyta mi w myślach ;)
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/dodatki-do-gry-wiedzmin-3-porownywane-do-wiedzmina-2.html

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...