Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Czy zadanie "Władca Undvik" jest konieczne do skończenia gry?

Bo mam problem z Hjalmarem - nie ma go.

Problem może wynikać z tego, że Hjalmara spotkałem wcześniej, przy okazji realizowania innego zadania, ale nie "pociągnąłem" wątku z władca Undwik.

Wróciłem do tego teraz i nie mogę skończyć. Pod koniec pokazuje mi się znacznik w ruinach Dorve, są syreny, ale Hjalmara nie ma.

Link to post
Share on other sites

Najszybciej wbijają misje główne ale jeżeli odpadają to tylko poboczne (zlecenia, wykrzykniki czy zwiedzanie różnych miejsc np: jaskiń, obozowisk).

Ustaw sobie na najłatwiejszy, bo podobno najszybciej wbija expa - potem przełączysz na taki na jakim grasz zawsze.

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

Napisałem na forum CDPR, ale na razie brak odzewu. Już przeinstalowałem Wieśka, goga, misję ponownie zacząłem, ale nie od samego początku, tylko od powtórnego lądowania na Undwik (włącznie z rozmową, w odpowiedniej karczmie). Od samego początku to bym stracił jakies 10 dni gry.

Link to post
Share on other sites

Poprawki w patchu 1.07 (dostępny za kilka dni)

 

  • nowy, alternatywny schemat kontroli Geraltem
  • schowek na przedmioty dostępny w różnych lokacjach świata
  • komponenty alchemiczne i rzemieślnicze nie będą już obciążać naszej postaci
  • książki zostaną umieszczone w osobnej zakładce ekwipunku; przeczytane książki będą odpowiednio zaznaczone
  • inwentarz dostanie kilka metod sortowania przedmiotów
  • formuły alchemiczne i rzemieślnicze można "przypiąć", dzięki czemu komponenty potrzebne do ich wytworzenia będą łatwo widoczne u sklepikarzy
  • dziesiątki mniejszych i większych poprawek do błędów w questach
  • kolejne zmiany mające na celu zwiększenie wydajności gry
  • usprawnienia w zachowaniu się naszego wierzchowca
     
Edytowane przez Muchas
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To już 1.07 wyszedł? Dobra, gre skończyłem, wszystkie zadania nie licząc druida "niemowy" i kart do gwinta. Uzyskałem 33.5 lvl :/ Jakiś pomysł bo chciałbym archefryfa na Skelige zabić :P Jedyna gnida co pilnuje znacznika

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dostępna jest nowa odsłona HairWorks. Jest szansa, że W3 wkrótce przyśpieszy ;), a i zachowanie się wirtualnej sierści nabierze realizmu.

Więcej możecie poczytać TUTAJ, a bardziej zaawansowanych odsyłam do sekcji dev.

 

Kilka nowinek z nowej wersji w działaniu (i to w jednym demku :) ).


E:

 

Shani :)

Wspomnienia wracają :) super.

 

 

 

Ciekawe czy Shani zagra ta sama aktorka co w W1

Oby, bo świetnie pasowała do krnąbrnej i zarozumiałej Shani.

 

 

 

Skąd się Shani weźmie

Puk, puk - jest tam kto :?::facepalm:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Witam pomoże ktos mam ogromny problem z ruszeniem fabuły wieśka

 

 

Chodzi dokłądnie o misję towarzysze broni Skelige. jestem na wyspie ale przy rozmowie czy to z Crachem, Cerys, bądź Hjalmarem  cały czas musze rozwiązać sprawę królewskiego tronu. Problem polega na tym że po ataku niedżwiedzi na twierdzę nie podjąłem się żadnej pomocy ani Cerys ani Hjalmarowi i nie wiem co teraz mam zrobić udać się na miejsce koronacji? a gdzie ono jest? to jest to denerwujące

 

Link to post
Share on other sites

mordrag poszukaj na forum Wieska

 

Link

 

Ja się z czymś takim nie spotkałem osobiście, ale tam napewno znajdziesz odpowiedź. ;)

 

Co do technologii nVidii to jakoś nie bardzo wierzę w przyśpieszenie. :P

Edytowane przez Wulfisko
Link to post
Share on other sites

@@mordrag87,

To tam dało się wybrać opcję nie udzielenia pomocy ? Podejrzewam, że zadeklarowałeś się pomóc Hjalmarowi albo Cerys i nie pociągnąłeś misji do końca i Ci teraz wisi... poszukaj w dzienniku czy nie masz tego zadania w aktywnych (Królewski gambit to był ?)

Chyba że w ogóle nie pomagałeś ani Cerys ani Hjalmarowi w ich misjach, w takim wypadku żadne z nich nie zostaje królem/królową i prawdopodobnie dlatego nie ma kto udzielić Ci pomocy.

 

Edytowane przez sieniu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...