Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

wyszło mi 319zł

 

Czyli wszystko, co jest ponad standard wyszło Ciebie za ~100zł. Zatem udany interes. :)

 

Ciekawi mnie kiedy dostaniesz grę? Czy jak to miało miejsce przy W2 trochę wcześniej, czy dopiero w dzień premiery (ewentualnie jeden dzień przed)?


 

 

prezentujący potwory w Wiedźminie

 

Oraz walkę, która jak widać robi bardzo pozytywne wrażenie. Do tego jest wyzwaniem, czego nie dało się powiedzieć o walce w W2, gdzie nawet na najwyższej trudności wcale jakoś nie było trudno (a może to doświadczenie :ups: ).

 

:peace:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekawi mnie kiedy dostaniesz grę? Czy jak to miało miejsce przy W2 trochę wcześniej, czy dopiero w dzień premiery (ewentualnie jeden dzień przed)?

 

Są różne opcje sposobu dostawy do wyboru:

a) kurier (paczka przyjdzie w dzień premiery)

b) poczta polska (również w dzień premiery)

c) paczkomaty (paczka do odebrania po północy 19 maja)

d) paczka w kiosku ruchu (również w dzień premiery)

 

Najszybciej paczkę można otrzymać wybierając paczkomaty, bo EK będzie można odebrać już po północy, reszta w dzień premiery, jeżeli nie będzie ewentualnych opóźnień. 

 

Za swoją EK już zapłaciłem więc spokojnie wyczekuję premiery :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja bym chyba nie dał rady czekać miesiąc po premierze wiedząc że inni się już delektują grą

 

Miesiąc to i ja raczej nie, ale pierwszego dnia mam nadzieję że uda mi się wstrzymać. Patrząc na to co się ostatnio dzieje w dniach premier to lepiej w 24h po premierze nie odpalać :P  

Link to post
Share on other sites

Zamowienie zaplacone. Od CDP dostalem informacje, ze jak ktos sie zapisal na liste rezerwowa EK i sie okaze ze moze ja kupic, a juz zaplacil za wersje zwykla, to wystarczy na ich stronie wypelnic formularz rezygnacji i zaplacic za EK.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

A propos kodu zniżkowego 10% za zakupy w cdp.pl.

Wg regulaminu:  kody nie uprawniają do otrzymania zniżki na: produkty będące w promocji, na sprzęt w ofercie
cdp.pl, na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji cyfrowej oraz edycji standardowej na wszystkie
platformy
".

 

Wg konsultanta z infolinii cdp.pl  na EK również nie :(

 

edit: potwierdzone i zapłacone - pozostaje czekać

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

 

 

bestiariusza

 

Od razu przypomina mi się to:

 

 


A my zawżdy sposobu na plugastwo wszelkie w naszej księdze szukali.

— W jakiej księdze?

 

— Tur rogaty albo taurus — wyrecytowała. - Przez nieuków ziubrem zwany błędnie. Rogi ma i bodzie niemi…

 

8-)^^

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

http://blog.cdp.pl/2015/04/16/cd-projekt-red-tworcy-gier-z-serii-wiedzmin-pragna-poinformowac-ze-gra-wiedzmin-3-dziki-gon-osiagnela-status-gold-i-niebawem-trafi-do-tloczni-informacja-prasowa/?utm_source=twitter&utm_medium=referral&utm_campaign=sprint_12&utm_content=16042015WiedzminGold
Gra osiągnęła złoty status. Niedługo trafi do tłoczni, ciekawie jak optymalizacja będzie stała ;P   Na jakim poziome będzie stała optymalizacja. :P

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

 

 

jak optymalizacja bęzie stała

 

Sam pracuję w firmie, gdzie coś co jakiś tam czas trafia do tłoczni (nie jest to przemysł growy) i ten okres lubię najbardziej - jest to takie bezrobocie, że aż mi się gęba śmieje.

Czasem się zdarza, że coś się zauważy i wtedy są nocne telefony, że trzeba się stawić, aby napisać te kilka nowych łatek. %-)

 

Pewnie po premierze coś się bardziej ruszy odnośnie tego. :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...