Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Przecież CDPR nie zmusza nikogo do kupna dodatków, ba CEO powiedział, że jeżeli ktoś woli poczekać na ocenę gry zanim zakupi dodatki to jest to jak najbardziej wskazane. 

 

Zresztą wyżej już napisałem post dotyczący trendów panujących na rynku, a na tym tle CDPR wypada zdecydowanie lepiej niż inni producenci gier. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

 

 

o ile takowy będzie

 

W obecnej sytuacji, to pewnie sporo czasu i dodatków musi upłynąć. ;)

 

 

 

Gra ma bardzo duże możliwości jeśli chodzi o DLC.

 

Nie wiadomo jak to interpretować. Czy to, że jest wiele niedopowiedzianych historii, czy że jest na tyle duża i zawsze można gdzieś "upchnąć" dodatkowe zlecenie na potwora czy obronę prostaczków przed złym diabłem czającym się w zaroślach nad rzeką. :evil:

 

<heh>

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

uzasadniony staje się mój przedwczesny nerd rage

 

Do niedawna jak w amoku po prostu spijałem to, co widziałem na ekranie na temat W3, ale tak jak Ty coraz więcej zaczynam widzieć.

 

 

 

chyba się z UBI na mózgi pozamieniali

 

Ciekawe co z tego wyjdzie? - czas i gracze pokażą.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiadomo jak to interpretować. Czy to, że jest wiele niedopowiedzianych historii, czy że jest na tyle duża i zawsze można gdzieś "upchnąć" dodatkowe zlecenie na potwora czy obronę prostaczków przed złym diabłem czającym się w zaroślach nad rzeką.
 

Pewnie jedno i drugie :P Aczkolwiek z tymi niedopowiedzianymi historiami jeszcze nie wiadomo jak będzie. 


 

Gamereactor Germany dowiedziało się od przedstawiciela CDP RED, że najszybsi z wewnętrznych testerów firmy potrzebują 25 godzin na przejście całej kampanii, przewijając wszystkie dialogi i idąc najkrótszymi drogami.

http://www.cdaction.pl/news-41237/cd-projekt-red-twierdzi-ze-przebiec-przez-wiedzmina-3-mozna-w-25-godzin.html

Link to post
Share on other sites

tzn 100h dialogów???

Nie. Skąd w ogóle taki wniosek ? Na podstawie speedrunu ? Twórcy od początku twierdzili, że przeciętnemu graczowi 50h zajmie ukończenie głównej linii fabularnej, a kolejne 50h zajmie ukończenie questów pobocznych. Jeżeli ktoś będzie chciał zwiedzić każdy zakamarek to zajmie mu to około 200+ h.

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Musiałby się chyba wydarzyć mega kataklizm żeby ta gra okazała się crapem. Możliwe, że będzie np. tylko zwyczajnie dobra bez efektu WOW ale zaje**ste i wtedy ludzie już będą hejtować, płakać, będzie lament i rozczarowanie bo Redzi obiecali, bo niebo jest mało niebieskie, a bo tata Marcina powiedział.

Link to post
Share on other sites

 

 

To zupełnie nie rozumiem, dlaczego oczekujesz niesamowicie szczegółowej grafiki, skoro zgodnie z wymaganiami sprzętowymi upublikowanymi przez CDPR, Twój sprzęt nie nie uruchomi gry nawet na minimalnych. 
Na minimalnych odpali. A odpowiadajac na pytanie - pewnie dlatego, ze bede wymienial karte graficzna ;)
Link to post
Share on other sites

http://static.cdprojektred.com/thewitcher/news/witcher3/big/witcher3_pl_1428671205.jpg


 



 


Po obejrzeniu zwiastuna stwierdzam, że ta gra nie może być zła, a jedynie rozczarowująca dla najgorliwszych zoili. To co zobaczyłem powinno zadowolić prawie każdego krytyka. Zapowiada się epicka przygoda dla każdego fana RPG. 


 


Wersja nieskompresowana:


https://mega.co.nz/#!eRRiST6Q!ISuZ58MzXEb8cQD5XoBYrAVMqtI_35s42IKlyKkUbYE


Edytowane przez Antiax
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Yen i Geralt na jednorożcu niszczą system  :D  :menda:

 

Normalnie zamurowało mnie po obejrzeniu. To jest chyba najlepszy trailer jaki widziałem. Wszystko wygląda fantastycznie, graficznie jest duużo lepiej niż na PAX, fabularnie też zapowiada się wybornie. Odliczamy dni do 19 maja :D :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...