Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Dobrze mówicie i Twoja kula też. :)

Jak popatrzymy na W2, to właściwie dopiero dziś są konfiguracje (z jednym GPU) w stanie uciągnąć go w FullHD (i wyżej) z Uberem. Gdy wychodził to Ubersampling był właściwie ciekawostką tylko do zrobienia fajnych zrzutów ekranowych. Karta pokroju gtx780 dostaje od W2 z Uberem w FullHD taki wycisk, że animacja często spada do ~10fps.

 

 

Edit:
Zapytaj kuleczkę o sześć cyfr na najbliższe losowanie :menda:

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

 

Karta pokroju gtx780 dostaje od W2 z Uberem w FullHD taki wycisk, że animacja często spada do ~10fps.

Radki rewelacyjnie sobie radę w wieśku dawały, uber nie był straszny, 7970 spokojnie ~50 do 60 fps potrafił wyciągnąć, a dziś nawet ta 970tka którą mam nie daje sobie rady :P 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że W2 bardzo "lubił (i lubi)" radki.

Powiem Ci szczerze, że trzymam tę swoją nvidię bo wciąż nie wiem czy W3 będzie miał physx i na czym będzie lepiej działał. Z wymianą GPU czekam do premiery W3, a później - kto wiem, może właśnie radosława wsadzę w slot. :)

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

No i fajnie, pytanie tylko co wniesie dodatkowo najwyższy tryb ustawień na PC.

Mam osobiście nadzieję, że dużo i nie będzie to takie "ultra" jak w Wiedźminie 2. :/

Ja cały czas mam cichą nadzieję, że to ultra na PC będzie jakieś mega wypasione i sporo zmieni grafikę w tym roślinność. Dlatego powiedzieli, że zobaczymy to sami u siebie po premierze żeby pewnie teraz nie pokazywać jak daleko w tyle są konsole :P

Zauważyliście w tym nowym ekwipunku, że wprowadzili levele broni? Wcześniej tego nie było a to jest imo bardzo duży minus bo zabija całkowicie przyjemność z eksploracji świata. Znajdziemy jakąś ciekawą broń a tu nic z tego bo nie mamy odpowiedniego poziomu i trzeba nosić to żelastwo aż zdobędziemy odpowiedni poziom. A doświadczenie podpowiada mi że takie coś się kompletnie nie sprawdza bo jak już zdobędziemy ten wymagany poziom to bardzo często mamy już na wyposażeniu sprzęt który jest dużo lepszy i tamten ląduje w śmieciach. Na forum TW ostro hejtują ten pomysł. 

Na anglojęzycznym forum TW zrobili ciekawą wersję inventory 

 

http://imgup.pl/di/N0YZ/1.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
który pozwoli na uzyskanie takich kolorów jak na drugim screenie

 

Wspomniany tu SweetFX potrafi to i kilka innych rzeczy.

Nawet jeśli to jest wczesna/późna pora dnia, tonacja obrazu i tak jest zbyt żółta - a przez to paskudna.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Wszystko ok tylko weźcie wytnijcie te ohydne zlepki tekstur po prawej Geralta zwane "roślinnością". Aż się wierzyć nie chce że wygląda to tak okropnie :/ Takie coś było dobre 10-15 lat temu.


I przy okazji, zauważyliście przy unboxingu EK na X1 że medalion też się zmienił? Wcześniej był pełny a teraz wygląda że jest on wytłoczony od wewnątrz tak że powstaje w ten sposób otwór. Downgrade jak nic :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...