Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

W przypadku W1 trudno mowic o spisku Sony i Microsoftu. Widac redzi tak maja, ze wpierw wykorzystuja silnik na maksa, a pozniej tna. Moze nie potrafia bez ciec wystarczajaco zoptymalizowac gry lub tez moze efekty byly niedopracowane i powodowaly jakies bledy? W zasadzie ciekaw jestem odpowiedzi REDow w tej sprawie, choc nie wiem czy bylaby ona szczera.

 

W W2 tez bylo wiele fajnych efektow ktore nie trafily do finalnej wersji gry.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dokładnie jest tak jak pisze Dark, jak się wzięło z tamtej tablicy to przy Misiu nie ma ;)

 

Spójrzcie na ten las o 4:14 normalnie masakra jak to wszystko się porusza: drzewa, liście, trawa. Miazga ;)


Program zbliżającego się PAX

Oto rozpiska:
Sobota (7 Marzec) 16:30 Czego potrzeba aby zbudować grę nowej generacji z otwartym światem
Sobota (7 Marzec) 19:00 Wikia omawia grę Wiedźmin 3: Dziki Gon
Niedziela (8 Marzec) 20:00 Wiedźmin 3: Dziki Gon – analiza video z komentarzem

http://www.twitch.tv/team/pax

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba dzisiaj :P

 

I do tego słowa REDów

 

[RED] - Piękne, czyż nie?
- Wow. To duży świat, dużo liści.
[RED] - To nie są nawet najwyższe ustawienia. Trzymamy je na moment w którym zakupisz grę. Pragniemy abyś doznał uderzenia w twarz, to nie jest nawet najwyższe (ustawienie).

Czyli na ultra może być obłędnie :D Ja już przestaje psioczyć na grafikę :P

Link to post
Share on other sites

Jak duzo zalezy od oswietlenia. Jestem pewien, ze w poludnie w pelnym sloncu by nie bylo tak ladnie. No ale zachody i wschody zawsze sa ladniejsze, nawet w realu za oknem ;)

Mi do pelni szczescia by brakowalo zeby bylo mniej pastelowo, ale to w ostatecznosci moze mody zalatwia w pozniejszym terminie.

 

Ciekaw jestem tego znaku, to pewnie jakas wersja yerden? Ciekawe jak dziala.

Link to post
Share on other sites

Z MSAA na pewno ta gra zabije sprzęt. Wystarczy użyć SMAA i po problemie. Trzeba przyznać, że wygląda to lepiej, zwłaszcza ta roślinność. Być może na gamersyde.com będzie materiał w oryginalnej jakości.

Link to post
Share on other sites

 

 

chodzi o to

 

To chmura do obliczeń, nie ma znaczenia czy z mocnego domowego PC do tabletu na kanapie, czy z serwerowni oddalonej o 1000km do domowego PC - zasada taka sama.

 

To skupmy się na wiaterku:

http://image.noelshack.com/fichiers/2015/10/1425452217-witcher-3-igni.gif

 

 

Nie ma gdzieś nagrania z sali - z ludźmi, nie tylko to, co widać na projektorze?

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...