Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

+ 15-20 fps w niektórych grach na tych sterach

 

chyba na "sterydach" :D 


 

 

Wychodzi na to że MS się ostro bierze za AMD pod względem programowym.

 

Hmm a moze to ma zwiazek z tym ze MS interesuje sie przejeciem AMD ?  

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to miejsce i tę skrzynię 

 

 

 

http://imgup.pl/di/MIEG/2015-06-29-00002.jpg

 

http://imgup.pl/di/R6EF/2015-06-29-00003.jpg

 

 

 

Klucz (i mapa) jest w ruinach Dorve, w tym samym miejscu, gdzie spotykamy Hjalmara.

Po prawej stronie, przed bramą, leżą kości i przy nich jest klucz.

Link to post
Share on other sites
Szykuje się cos dużego i pojawi sie juz niebawem. Być może ujawnimy wiecej informacji w przyszłym tygodniu, ale póki co, nie mogę niczego potwierdzać.

 

 

Marcin Momont

 

 

 

Zmieni się kilka drobnostek dotyczących wątku miłosnego Geralta z Triss oraz 

 

 

 

Strój Zerrikański Ciri nie miał trafić do sklepu w tym tygodniu, bo nie jest jeszcze gotowy (pliki nie są, bo sam projekt jest finalny). Niestety opublikowaliśmy go za wcześnie i bardzo przepraszamy za zamieszanie.

 

Oczywiście pomyłka pojawiła sie na PS Store.

 

 

Może być ciekawie ...

Link to post
Share on other sites

Próbuję zebrać wszystkie karty do gwinta i pytanie: istnieje jakiś łatwy sposób na podliczenie wszystkich posiadanych i tych brakujących? Bo mi się nie chce za bardzo robić tego "ręcznie"  :P Kolejna rzecz to da radę zespawnować, np. przez konsole brakujące karty, których nie można po ukończeniu fabuły zdobyć w tradycyjny sposób? (zaniedbałem turniej na przyjęciu u Vegelbudów a po objechaniu wszystkich handlarzy na świecie już teraz mi nie dropi kart za wygrane). Dzięki za jakieś tipy.

Link to post
Share on other sites

No tak, specjalnie nie pisałem z którego to zadania, aby spoilerów nie robić.

 

Przed chwilą wyłapałem (tak mi się wydaje) bardzo poważny błąd wersji 1.06. Otóż na wyspie mgieł należy przyprowadzić trzech rozbitków do domku, gdzie prowadzi świetlik. Ja postanowiłem przyprowadzić najpierw tych, co znajdują się dalej na północ (jeden na klifie, drugi w latarni).

 

Ten z klifu - no, wiadomo, a doprowadziłem do chatki tego z latarni. Niedaleko przed domkiem zrobiłem save (tak na wszelki wypadek) i gdy ten przyszedł pod domek gra łapie totalne zawieszenie (ale takie na max, że z trudem OS sobie radzi z zamknięciem tego zadania!). Pomyślałem, że może gorąco i PC mi się przegrzał po kilku godzinach grania. Ostudziłem, odpaliłem jeszcze raz i to samo :!: (wszędzie indziej gra działa OK, a to nie pozwala dalej grać w ogóle).

 

Edyta:  Przejdę się do sąsiada ze swoim save tego miejsca i zobaczę u niego, dam znać.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja miałem problem z jednym questem, skrypt mi się nie uruchamiał, załapał za piątym razem dopiero.

 

 

dam znać.

 

Jest tak:

1. Posiedzieliśmy z sąsiadem przy butelce czystej i wiedźminie, grało się OK i nie występowały problemy co u mnie, dało mi to do myślenia i:

   a) postanowiłem uruchomić grę od nowa u siebie. Niby wszystko OK, ale jak przyszło pierwszy raz zanurkować koło opuszczonej wsi, to nagle domyślne    "C" nie działało

   b) zainstalowałem grę od nowa (gra + łatki + dlc) Bez goga: po po prostu z exeków.

2. Wszystko jest OK. Więc problem był tylko u mnie po stronie gry.

 

Zatem do wieczora mam nadzieję, że zobaczę wreszcie zakończenie (jedno z trzech). :D


 

 

nowa wersja presetu

 

Wpływa to jakoś na wydajność? Bo nie chciałbym tracić fpsów.

Link to post
Share on other sites

Graliście. Chociaż magia w moim przypadku bazowała na 4 umiejętności z Transu Bitewnego i rzucaniu czarów za punkty adrenaliny. Wyszło dość przeciętnie, często skille na max. poziomie nie odpalały, jeszcze częściej mi je przerywali zanim rzuciłem i skończyło się na 95% szermierki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak. Jednak ze znaków to opłaca się w moim wypadku Quen (jako tarcza/regeneracja HP) + Aksji (do rozmów), czasami jak mamy dużo punktów to jeszcze Igni/Yrden (oczywiście na wyższych poziomach ulepszenia). Z broni białej wszystko z szybkiego ataku + trans bitewny (jak wyżej u sida) jak starczy punktów na ten drugi.

Dużo używania alternatywnego Quen + alternatywny szybki atak i było całkiem nieźle.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...