Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Tak w ogóle ktoś tam wrzucał wcześnie fix dla Keplerów z usunięciem tego pliczku jednego. Zrobiłem to i na początku niby nie widać różnicy, ale po dłuższej sesji czuć, że jest płynniej. Wcześniej na takich samych ustawianiach miałem ok. 32-50fps. Teraz poniżej 40 nie spada.

 

Nawiasem mówiąc, moje wybory ukształtowały świat taki, że mam ochotę rozpocząć grę od nowa. :P

Link to post
Share on other sites

Cheater :P 10000 miejsc w ekwipunku? :D 25lvl i 6k na końcie tylko? :D

Wgralem modzika :) nie chialo mi sie co chwila latac do sprzedawcow sprzetu nosic, pieniazki na karty wydalem i inne rzeczy ulicznice tez kosztuja x)

 

 

 

Odnośnie ducha na moczarach i 3 córek:

http://i.imgur.com/gvThCxK.jpg

 

Po sabacie i zabiciu Imlaritha mozna z jego ciala podnieść zołędź który można oddać chlopom(nie wiem co wtedy bedzie prosze powiedzieć jak ktoś oddał), mozna go też spożyć:

http://i.imgur.com/hyHziz0.jpg

 

 

 

 

 

 

Tutaj cos sie misja zbugowala bo takich zadan nie bylo:

http://i.imgur.com/ItJhckd.jpg

 

Kuń mnie dęba stanął:

 

http://i.imgur.com/eV1cScc.jpg

A tak rysuje nasz elfi przyjaciel :o

http://i.imgur.com/qjOHmyC.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Kuń mnie dęba stanął:

 

Musiałeś pomylić worki z jedzeniem dla kunia i wsypać do żłoba tez z  fisstechem %-)

 

 

 

 GeForce 353.06 driver

 

 

 

R353.06

  • Supports G-SYNC technology in windowed mode. (Supported for 2-way SLI, but not 3-way or 4-way.)
  • Offers both G-SYNC (V-SYNC on) and G-SYNC (V-SYNC off) options.
  • Adds support for Ultra-Low Motion Blur (ULMB) in the NVIDIA Control Panel.
  • Provides Dynamic Super Resolution (DSR) for notebooks with discrete GeForce GPUs, Fermi-based and above.
  • Implements optimizations and bug fixes that provide increased performance for Kepler-based GPUs.

Profil-Changes:

  • F1 2015 (added 3D Profile "rated as not recommended")
  • Heroes of the Storm (updated SLI Profile "set to SingleGPU Mode")
  • Killing Floor 2 (updated 3D Profile, Compatibility-Mode "rated as not recommended")
  • Monster Hunter Online (added SLI Profile)
  • Project CARS (updated 3D Profile,"rated as not recommended")
  • Space Engineers (added SLI Profile)
  • The Witcher 3 (updated 3D Profile, Compatibility-Mode "rated as good")
  • World Of Warships (updated 3D Profile "rated as not recommended")

Bugfixes:

  • [GeForce Experience, SLI]: Following an in-game resolution change, Shadowplay icon is missing after Alt+ Tab. [200108633]
  • [sLI]: Display goes to half tile when 3840 × 2160 resolution is applied. [200095220]
  • [OpenGL, Windows 8.1 -x86/x64]: GLSL shader compile error. [1647324]
  • [N16x, Windows 8 -x64]: Allow overclocking settings to be read from the video BIOS as long as it has overclocking enabled. [1579756]

Additional Details:

  • Installs PhysX System Software 9.15.0428
  • Installs HD Audio 1.3.34.3
  • Installs GeForce Experience 2.4.5.28

 

 

 


 

Ponawiam zapytanie z posta #6821

 

Być może, obadałem dookoła, niuchałem wszędzie w dużym promieniu i nic, coby jakoś uaktywniło ten krąg. Próbowałem nawet o różnych porach dnia i nocy to zapalać i nic.

Jak ktoś wpadnie jak i po co - to napiszcie.

 

... a wieża :) - super - ile tam jest świetnych przedmiotów :D


Edzia:

Wykonywał ktoś z Was zadanie z porońcem tak, aby go utłuc, a nie odczarowywać? Guślarz potrzebuje krwi porońca do odprawienia guseł i ... może właśnie to jest to miejsce ???


Edzia:

Spotkałem Lamberta w mieście - od razu wplatałem się w kłopoty %-)

Link to post
Share on other sites
Witam, mam takie pytanie bo nie wiem czy dobrze zrobiłem wysyłając Keire,Letho, oraz Triss do Kaer Morhen

Czemu źle znając życie pewnie później nam się odwdzięczą (nie wiem na 100% bo zacząłem od nowa i cały czas robię akt 1, bo poboczne zadania są po prostu za dobre)

 

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

Kto to ten Letho :)? nie spotkalem go jeszcze a bitwe z gonem juz mialem.

 

Własnie wgralem moda Instant Sign Casting świetna sprawa na myszce mam 3 wolne klawisze i ustawilem sobie tam Aard, Qen i Igni i tylko naciskam i sie samo castuje albo trzymam i alternatywny tryb :) nie trzeba ani 1-5 naciskac ani Tabem wybierac chyba ze yrdenem ale z niego sie prawie wogole nie korzysta tyle co poludnice albo niszczenie portali.


 

No fajnie aczkolwiek wolabym miec jakies metalowe pancerze bo set niedziedzia na poz 3 nie ma metalu a juz go wiecje ma set gryfa :(

 

Ale to ostanie DLC zaginieni gornicy to pozal sie boze misja na 5 minut.

 

Nie cytuj obrazów. Biafra

Link to post
Share on other sites

 

 

Koleś nie wie kto to Letho

 

Ale krytykuje grę najbardziej z nas wszystkich.  6/10 proponował. Myślał pewnie, że zrobi sobie kobietę maga bitewnego w pełnej zbroi, a tu mu każą takim dziadem starym grać...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czemu źle znając życie pewnie później nam się odwdzięczą (nie wiem na 100% bo zacząłem od nowa i cały czas robię akt 1, bo poboczne zadania są po prostu za dobre)

Ukończyłem teraz misję poboczna od Radovida abym pomógł mu dowiedzieć się coś o  Filippe  i mam oddać kryształ albo jemu lub Triss,, a Triss w Kaer Morhen a warowni nie widać na mapie:P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...