Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Pytanie do tych co przeszli grę albo mają lvle 24+ :)

 

 

 

Własnie mam płynąc na Wyspę Mgieł:

a) nie będę mógł już potem robić zadań pobocznych/dodatkowych?

b) jak daleko do końca głównego wątku (tak około)?

c) zadanie na Wyspie Mgieł jest polecane ok 22 lvl. Mam 24 i całą masę zadań na levele wyżej (chyba do 35+) Potem to już tylko wolna eksploracja jak w Skyrim czy jeszcze wracamy do na kontynent/Skellige?

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dadul

 

 

 

 

a) Tak, aczkolwiek niektóre zadania może Ci od razu zakończyć z niepowodzeniem - te które kształtują świat do pewnego momentu fabularnego

b) Jakieś 5 godzin

c) Po końcu gry eksploracja i zadania poboczne które nie mają wpływu na kreację świata na końcu gry. Możesz wracać do każdego miejsca na mapie po przejściu gry.

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dadul

 

 

 

 

a) Tak, aczkolwiek niektóre zadania może Ci od razu zakończyć z niepowodzeniem - te które kształtują świat do pewnego momentu fabularnego

b) Jakieś 5 godzin

c) Po końcu gry eksploracja i zadania poboczne które nie mają wpływu na kreację świata na końcu gry. Możesz wracać do każdego miejsca na mapie po przejściu gry.

 

 

 

5h ? uwazam ze duzo wiecej a znikna ci zadania ktore zmieniaja zakonczenie (jestem na 70% pewny ze zmieniaja)

Edytowane przez SuperDragons
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Piękny świat Wiedźmina 3 



 


 


Bardzo przydatny mod:


http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/28/?


 


Ten mod odblokowuje konsole w grze gdzie możemy zrobić praktycznie wszystko - zmieniać pogodę, przenosić się do danych miejsc, zdebugować kamerę, grać jako każda postać (np. Ciri), dodać pieniądze, konkretny element ekwipunku itd.


 


Używam tylko dla wolnej kamery, bo nie chcę sobie psuć zabawy,ale może komuś się przyda ;) 


Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest sens zakładać zestaw niedźwiedzia grając stylem szybkim ?

rynsztunek kota daje ci duzo bonusowego ataku i regeneracje wytrzymalosci :D przy polaczeniu z szybkimi ciosami i quen pasuje idealnie :P a w niedzwiedziu jest przyrost punktow adrenaliny a on do stylu szybkiego jest nieoplacalny

Link to post
Share on other sites

 

 

on do stylu szybkiego jest nieoplacalny

 

Oj tam, ale jest najładniejszy :D 


Jest sens zakładać zestaw niedźwiedzia grając stylem szybkim ?

 

Poza tym, w W3 jest nadmiar kasy. Ja mam jakieś 25000, które mi tyle przeciąża Płotkę. Spokojnie możesz sobie poskładać wszystkie sety :D

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy przyrost adrenaliny nie jest dobry do szybkiego. Jak ja łupię krytyczne po pińcet, a do tego namnożę sobie 30% bonusu z adrenaliny to nagle trzeba poziom trudności zwiększać.

Fakt, może synergia szybkich z niedźwiedziem niewielka (albo mniejsza niż z kotem), ale kto bogatemu zabroni :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Oj tam, ale jest najładniejszy :D

 

Dokładnie, mam kota III poziomu i prawdę mówiąc Wiesiek wygląda w nim jak ciota.

Niedźwiedzia jest najfajniejszy, tylko mam problem, bo jakimś cudem nie mam schematu na ulepszone pantalony a bez tego nie zrobię tych najlepszych. Questa z poszukiwaniami skończyłem całego a i tak portków nie ma :(

 

Ciekawe czy można gdzieś znaleźć, kupić ten schemat :co:

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko pewnie banalne do Was.

 

Co daje adrenalina i jak ją wykorzystać?

 

Taka mała rozkminka :P

Zwiększa pier...nięcie hitów. Dodatkowo masz zdolności, które mogą dawać nowe właściwości, np. Jak nie masz wytrzymałości to znaki możesz rzucać adrenaliną, jak spadnie hp do zera to adrenalina przywraca x hp itd.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co daje adrenalina i jak ją wykorzystać?

 

Zwiększa zadawane obrażenia od miecza. przy odpowiednich umiejętnościach może zwiększać obrażenia od znaków, zostać zużyta to rzucania znaków i chronić przed śmiercią w czasie walki (nie wiem jak to ma działać ale opis sugeruje nieśmiertelność :D)

 

Swoją drogą, zmieniłem dzisiaj z ciekawości ustawienia na absolutnego maxa dostępnego z poziomu gry i fps (poza malutkimi wyjątkami) nie spada poniżej 50 :) Nie pamiętam ile miałem w wersji 1.02 ale chyba dużo mniej skoro obniżyłem ustawienia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...