Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wiadomo coś o zwiększaniu wydajności w W3? :P Czy będą jeszcze jakieś stery które wyciągną troszkę z PC ;P przyznam że te 4/5fpsów byłoby wskazane :D

Mozesz wrzucic cienie na minimalne jak nie porownasz na screenach to roznicy praktycznie nie widac.

Link to post
Share on other sites

Jak wolisz ;) Możesz jeszcze spróbować zmienić parametr HairWorksAALevel=8 w pliku rendering.ini na 4,2 lub 0. Kilka fpsów zyskasz. No ale to nie będzie uber ultra pc master race więc może wyskoczyć błąd :D

 

Edit1:

 

Na (o)(o) południce mała prośba - czy mógłby ktoś z Was w wolnej chwili sprawdzić czy w poniższym miejscu w Nowigradzie

 

http://thumbnails108.imagebam.com/41213/c3ca5a412121607.jpg

 

macie takie same babole graficzne na wersji 1.04 jak widać na screenach 2 oraz 3 zamieszczonych przeze mnie w tym poście:

 

http://forum.benchmark.pl/topic/177676-wiedźmin-3-problemy-pytania/page-4#entry1853832

 

Bo latające głowy u innych to już widziałem ale takich niedoróbek jak wyżej jeszcze nie :/

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Włosy na OFF, cienie i zasięg roślinek z uber na high i jest stałe 60 fps na 970tce :)

 

Trzeba było jednak dorzucić trochę i brać 970.... Na 770 gra często ma problem z utrzymaniem 60 klatek (niezależnie od ustawień graficznych), zwłaszcza w Novigradzie to odczułem. Trzeba było dać capa na 30 fpsów żeby spadki tak nie bolały.

Link to post
Share on other sites

Mi te całe włosy do szczęścia potrzebne nie są, bez nich gra działa w granicach 60 klatek i jest świetnie ;) Mam inny problem, przez ten mój głupi nawyk do zbieractwa jestem praktycznie cały czas przeciążony albo balansuję na granicy przeciążenia  i co chwila muszę szukać kogoś komu mogę coś sprzedać a tych tak zbyt wielu nie ma bo przeważnie dysponują marnym portfelem... Sporo wywalam ale niektóre graty szkoda bo są cenne :P

Link to post
Share on other sites

Pany nie przesadzajcie :D Ja jeszcze z Velen nie wyszedłem i mam 12k koron i nie mam co z nimi robić. Też na początku zbierałem co popadnie, ale mieczy wartych 6 koron, ważących 1,5 (kg?) to nawet już nie tykam.

 

 

Jaką decyzję podjęliście przy sercu drzewa ? Kurcze chyba jeszcze nigdy nie miałem takiego dylematu, Poroniec to był taki pikuś :D Z jednej strony od początku nie ufałem wiedźmom a 'demon' uratował dzieciaki i sprawia wrażenie jakby był częścią/duchem Velen. Z drugiej strony wytłukł całą wioskę i nie wiadomo gdzie teraz będzie szalał. Natomiast zabijając ducha odnoszę wrażenie, że w jakiś sposób pozwalam wiedźmom przejąć kontrolę nad Velen. Mam obie opcje zapisane i nie mam pojęcia którą kontynuować

 

Link to post
Share on other sites

Po przejrzeniu umiejętności to stwierdzam, że większość jest meh.

 

Z takich obowiązkowych to

aksji z pierwszej listy na 3/3 (otwiera nam to więcej możliwości w rozmowie)

igni z pierwszej listy na 3/5 (wszak podpalenie to przydatna rzecz)

Regeneracja hp 1/1

Zwiększenie ilości hp o 500 1/1

Zwiększona tolerancja o 30 1/1

Atak szybki 5/5 z pierwszej listy

Odbijanie strzał 2/3

 

Reszta to według uznania.

Link to post
Share on other sites

Odbijanie strzał dla mnie stało się zbędne. Mam 3/3, używam tylko przeciw osadom bandytów które wycinam w pień szybciej kiedy nie odbijam niż odwrotnie. No ale mi jest łatwo trzymać gdzieś z tyłu głowy odliczanie do strzału kuszników/łuczników aby sobie je Alt-nąć.

Tolerancja +30 może tylko przy odwarach, ekstra HP staje się mniej istotne w późniejszych etapach (gdzie jest to już zaledwie jakiś % z całości, a nie połowa paska życia ekstra), a regeneracja jedynie na trudniejszych poziomach, bo na 2/4 jest bez sensu.

Ogólnie takich niezbędnych-niezbędnych jest szalenie niewiele. Wszystko jak kto chce, na upartego nawet Aksji można odpuścić (ale szkoda) i ostatecznie to tylko +dmg miecza jest istotne, bo to jest jednak najważniejsze/najczęściej używane w walce (warto uwzględnić rynsztunek szkoły kota, jeśli śmigamy z lekką zbroją, to daje ogromnego kopa)

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie co do umiejętności czerwonych. Jak odblokuję coś z trzeciego rzędu, wrzucę zamiast siły ataku, to te siłę stracę? Ale lepszy skill po np. wrzuceniu tam z 2 punktów wyrówna mi tę stratę? Dobrze ten system rozumiem?

Pytam, bo nie widzę, co jest dalej na poziomie 2/3 itd. Teraz mam szybki atak na 25%. Niżej dostaję szybki 15% i 2% na krytyki. rozumiem, że dalej jest 25%

Link to post
Share on other sites

 

 

Po przejrzeniu umiejętności to stwierdzam, że większość jest meh. Z takich obowiązkowych to aksji z pierwszej listy na 3/3 (otwiera nam to więcej możliwości w rozmowie) igni z pierwszej listy na 3/5 (wszak podpalenie to przydatna rzecz) Regeneracja hp 1/1 Zwiększenie ilości hp o 500 1/1 Zwiększona tolerancja o 30 1/1 Atak szybki 5/5 z pierwszej listy Odbijanie strzał 2/3 Reszta to według uznania.
 

 

Dla mnie Aksji 3/3

Bonus z lekkiego ekwipunku, a w przyszłości jak nie będzie co z pkt robić to może dorzucę w pozostałe 

Style szybkie + podtrzymywany atak robi niezłą siekę

Moc ignii + alternatywna wersja

Odbijanie strzał się przydaje + spowolnienie czasu przy celowaniu przeciwko latającym bestiom

Może coś z alchemii dorzucę później

Link to post
Share on other sites

ma ktoś i chciałby udostępnić zapis gry przed wyruszeniem do skellige/ zaraz po dotarciu?

Z tego co znalazłem w google to problem z crashem przy pierwszej podroży do skellige jest dosyć powszechny.

Z tego co piszą to podobno błąd występuje jak pierwszy raz płynie się na wyspy dopiero po zakończeniu wątku głównego w Novigradzie. Dodatkowo ma to być kwestia uszkodzonych plików zapisu. Niestety sam lubię kasować stare zapisy, wiec mam tylko kilka z wczoraj, a po ponad 50h nie widzi mi się zaczynać od nowa. Nie wiem ile w tym prawdy, ale warto sprawdzić. 

Link to post
Share on other sites

:/ po 28h musiałem zacząć od nowa okazało się że gra może wyświetlić około 100save'ów (ja miałem 705 wszystkie możliwe wybory+ wszystkie misje dodatkowe).

Czy u was tak samo z podkręceniem karty gra działa wolniej czy to przez ten update ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...