Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Najlepiej to zacząć od książek :)

 

Chce czy nie chce, takiej sieci nie można zostawić bez opieki :)

 

Co prawda to prawda. Książki, choć u mnie np. było odwrotnie - najpierw gra, potem książki (jako że nie gustuje w fantasy, raczej sf to moja domena) :)

 

I współczuję tej niedzieli z siecią w tle. Niech nie płata figlów. :)

Link to post
Share on other sites

CDPR UŻYWAŁO TYCH SAMYCH TEKSTUR W 2013

 

Przedstawiciel CD PROJEKT RED Philip Weber oznajmił, że studio używało tych samych tekstur w 2013 roku podczas pokazywania buildów gry, więc nie ma tutaj mowy o downgrade. Wrażenie downgrade’u może być spowodowane usunięciem filtra wyostrzającego, który męczył oczy podczas gry pomimo podwyższenia opcji graficznych. Philip dodał również, że gracze będą mogli przywrócić tą opcję po wypuszczeniu w bliżej nieokreślonym czasie REDkita, czyli narzędzia moderskiego.

 

żródło :https://livespot.pl/wiedzmin3/cdpr-uzywalo-tych-samych-tekstur-w-2013/?utm_campaign=Roost&utm_source=Roost&utm_medium=push

Ciekawe.. :D

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie masz save'a to nadal jest możliwe przeniesienie swoich decyzji do W3. Na początku gry zostaniesz zapytany, czy w trakcie rozgrywki będziesz chciał zostać przepytany z wiadomości o W2, jeżeli tak to w trakcie rozgrywki spotkasz człowieka, z którym podczas rozmowy będziesz mógł ustalić stan świata tak jak byś miał save'a.  

 

Na razie nie poznaliśmy dalszych szczegółów tego rozwiązania, lecz będzie ono obecne jedynie w wersjach przeznaczonych na konsole Xbox One oraz Play Station 4. Na PC będzie można po prostu wgrać stare save'y, dzięki czemu fabuła "trójki" dopasuje się do nas automatycznie.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Z tym filtrem wyostrzającym ciekawa sprawa, z tego co pamiętam był on wyłączony na pokazie wersji PC robionym niedawno przez IGN a inni podobno pokazują grę na tych samych wybrakowanych ustawieniach. Jak patrzę na te dwa screeny powyżej to w oczy rzuca mi się też brak HBAO+ na dolnym ale może się mylę ;) Wg mnie na górze jest HBAO+ a na dole zwykłe SSAO.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

W grafice rzuca się w oczy całkowita zmiana kolorystyczna (trzeba brać poprawkę, że swoją tonacje narzuca też mój monitor, ale wyraźnie pierwsza wersja była jaskrawsza). Rzeczywiście brak pewnego wyostrzenia, jeśli downgrade to woda raczej, a nie roślinność - jak dla mnie. Roślinność niekoniecznie, bo usunięcie wyostrzenia może dawać efekt pewnego spłaszczenia obrazu.

Porównanie scen może być mylące, bo w grze ponoć zmienia się pora i pogoda oraz oświetlenie. Chyba że dana scena była kadrem z filmiku.

 

Powtórzę się. Jak dla mnie nie jest jednak źle.   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...