Skocz do zawartości

SilentiumPC Gladius M40 Terr edition.


Recommended Posts

To wtedy się daje dysk do zatok 5,25''...

Pytasz co można zrobić jeszcze... Pomysłów może być dużo tylko czy masz na to fundusze.

Też się dużo zastanawiałem się co by tu zrobić. Z pomocą przychodzi wujek Google i wpisanie np w Twoim przypadku : Gladius M40 Mod/Modding lub np bliźniacza obudowa NOX Coolbay VX Mod/Modding...

Ja w ten sposób znalazłem duuużo pomysłów które zawsze można przerobić lub coś do nich dodać.

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Ale wtedy łatwiej o zacieki. Ja malowałem na płasko na dworze i nic się przylepiło, wystarczy tylko odpowiednio się za to zabrać

Nic się nie zacieka :D Ja tak części do skutera malowałem i zero zacieku , musisz pistolet wyregulować ... żeby nie leciał cały strumień , bo wtedy łatwo o zacieki  

Link to post
Share on other sites

 

 

"psik, psik, psik..." aniżeli "psiiiiiiiiiiikkkkkkkk"

Idealny opis techniki malowania :rotfl:  zgadzam się z nim w 10000% i najlepiej robić to cienkimi warstwami. Lepiej malować kilka razy niż raz i z grubej rury .

Link to post
Share on other sites

@up. Wiesz, trochę tego człowiek w życiu pomalował a z problemem zacieków po spray'ach spotykam się często. Co nagle to po.....  W wolnej chwili po obronie dyplomówki nagram tutka na temat matowania i malowania, bo jak czytam niektórych fachowców (doradzających) to się przysłowiowy scyzoryk otwiera.

(OT) P.S. pozdro z ZMY :P na zlot będzie raźniej razem

Edytowane przez maniek_100
Link to post
Share on other sites

Więc tak jak mówiłem zepsułem te zaślepki i nie chciało mi się dzisiaj tego naprawiać więc zrobiłem:
http://i.imgur.com/KAKm4EK.jpg



Okej trójząb skończony oto efekt: 
http://i.imgur.com/Ab1kh3O.jpg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale zrobiłem go do góry nogami i teraz będę malował całą obudowę. Jaki wybrać kolor ? Już nie będzie oznaczenia dniami. 

Edytowane przez terrmine
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...