Skocz do zawartości

SilentiumPC Gladius M40 Terr edition.


Recommended Posts

Witam mam zamiar wykonać małego moda tzn. pomalować obudowę od wewnątrz. 
Plan:

-Zamówić obudowę,

-Kupić: rozpuszczalnik Nitro, papier ścierny, spray (żółty i niebieski)
-Pomalować

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzień 1 
Zamówiłem obudowę na techplanet.pl 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień 2 
Oczekiwania, techplanet nie ma produktu w magazynie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień 3 

Wysłanie gladiusa przez sklep
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na razie tyle. Macie pomysły ? Porady odnośnie malowania ? (spray to najprawdopodobniej PowerColor)
Jak wrzucać zdjęcia ? Jestem w tym lajkiem :D

Link to post
Share on other sites

  jest tutek o wstawianiu fotek na forum o tutaj 

http://forum.benchmark.pl/topic/49511-poradnik-jak-wstawiać-fotki-na-forum/

 

ja osobiście trzymam foty  na google+

 

Ciekawe zestawienie,masz na myśli jakieś wzory z połączenia tych kolorów, czy malowanie całego wnętrza?

Ja całkiem przypadkiem dopadłem fajną farbę w szprayu, farba do streetartu dała świetny efekt, jak wrócę do domu to poczytam co to za jedna.

oczywiście wrzucam szpiega  :D ciekawy jestem tych kolorów

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

Zdjęcia najlepiej wrzucaj na imageshack.us, albo właśnie google+

Jak wrzucisz już zdjęcie to kopiujesz link i wklejasz go za pomocą opcji "grafika" (ikona tej opcji to zdjęcie i jest dostępna przy pisaniu posta pod emotikonami)

Link to post
Share on other sites

Dzięki. Nie mam żadnych wzorów. Jakieś pomysły? Ah zapomniałem wspomnieć o Trójzębie Posejdona i pod nim napisie TERR na boku obudowy. (szablon zrobi mi koleżanka)

Edit: chociaż mam, zaraz wstawię zdjęcie robione na szybko w paincie.



Oto i zdjęcie zrobione w paincie:  Sory nie chce się zmniejszyć tak jak w poradniku.

http://images46.fotosik.pl/2084/a5b461e4f28261f7.jpg

Edytowane przez terrmine
Link to post
Share on other sites

Dzięki. Jak tylko przyjdzie obudowa (może jutro może pojutrze) to jadę do sklepu i kupuje to co wymieniłem. Swoją drogą czy ten PowerColor będzie dobry czy jakiś inny wziąć ? 



Sory na tym zdjęciu widać, że klatka na napędy będzie niebieska, a będzie żółta.



Ok tutaj już poprawione: 

http://images37.fotosik.pl/2091/da339efc3d83685a.jpg

Edytowane przez terrmine
Link to post
Share on other sites

Zgodnie z obietnicą ta farba to BELTON MOLOTOW - PREMIUM. Dobrze kryje, szybko schnie i nie robi zacieków :D . Ja przypadkiem na nią trafiłem za 400 ml zapłaciłem 16 zł. Zdecydowanie się opłacało.

 

 

 

IMG_20130612_184925.jpg

 

IMG_20130612_184940.jpg

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki :D Teraz muszę czekać na przesyłkę z techplanet.pl



Dzień 4

O.o patrzcie co stało na podłodze, gdy wróciłem ze szkoły :o : 
http://images38.fotosik.pl/2076/392f63f8410c6d74gen.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sory za jakoś, następne foto będą lepsze. Dziś wieczorem idę do sklepu po spray i jutro maluje. Niestety nie mam zdjęć z unboxingu, ale mam z tego filmik. Jak wrzucę na YT to dam linka.  ^^ Albo może teraz pójdę do tego sklepu  :?: Czyli jakiego sprayu użyć :?:  Jeszcze raz pytam czy ten PowerColor jest dobry ?

Edytowane przez terrmine
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...