Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za miłe słowa, kurde co do fotek to gdzieś mi uciekły po ostatnim formacie i są tylko te wrzucone na abload. W następnym tygodniu aparat wraca z nad morza to porobię nowe fotki bo się trochę pozmieniało, miedzy innymi aquaero 5 zastąpiło aq 4

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak różnice, przede wszystkim 5 działa po usb z nowszymi płytami gdzie 4 przy 1150 już nie była wykrywana przez usb (problem znany, wynikający z użycia interfejsu usb1.0)

 

Czytelniejszy ekran ( większy lcd w porównaniu do vfd).

 

Nowszy aquasuite który jest czytelniejszy i prostszy w obsludze jak ten przeznaczony do 4

 

A tak po za tym oba kontrolery działają tak samo ;)

Link to post
Share on other sites

No u mnie przy 1150 już nie było wykrywane, nie wiem jak płyty z socketem 1155 ale na 1156 nie było żadnych problemów. Jedynym rozwiązaniem jakie sugeruje producent to zakup dodatkowego kontrolera usb. Tak jak mi odpisał producent i pisałem wcześniej wynika to z użycia starego interfejsu usb 1.0 który głupieje przy nowszych płytach

Link to post
Share on other sites

Nie no trochę przesadziłem z tym usb 2.0 i 3.0 :P 4 jest zaprojektowana z interfejsem usb 1.1 i często kontrolery na intelowskich płytach płytach olewają specyfikacje usb 1.x. Tak mi odpowiedział Sven z aquacomputer i sam przyznał że niezastosowanie usb2.0 było dużym błędem. Mimo to 4 będzie działać i normalnie da się ją skonfigurować, tylko będzie to cięższe z braku możliwości użycia aquasuite

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, że mam ten sam problem z Aquaero 4 co autor - brak wykrywania przez Windows na platformie 1150 (Płyta Asus Sabertooth Z87), przez co nie można korzystać z Aquasuite. Można oczywiście wszystko skalibrować przez sam panel (wentylatory, przepływonierz, czujniki), ale naciskanie guziczków jest mniej przyjemne, niż kalibracja przez program :P .

 

I teraz nie wiem czy zostawić tak, jak jest, kupować kontroler USB czy wymienić panel na Aquaero 5  :rotfl: .

Link to post
Share on other sites

Poprawiłem oświetlenie, głównie poprawiłem oploty na kablach między segmentami taśmy led, ale także powiększyłem segmenty i dodałem delikatne oświetlenie plexi w rezie. Niestety coś nie mogę uchwycić efekty jaki uzyskałem, a ten jest bardzo ciekawy

 

http://abload.de/img/dsc_279271sws.jpg

 

http://abload.de/img/dsc_2794x8soy.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...