Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

@up

Do standardowej nerki ledwo co wchodzi Lumia 930 - chodzi tutaj o szerokość telefonu. Podczas biegania z telefonem w przydupniku jest ok - nie czuć, że coś uwiera, naciska na pas.

http://versus.com/en/nokia-lumia-930-vs-sony-xperia-z-ultra- porównując tutaj powiem, że do mojej "nerki" sony by nie weszło.

 

Jeśli już ją wepchasz, to uważaj, żebyś na nic się nie nadział, bo o uszkodzenie nie będzie trudno.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zaczynać nowego tematu w takim błahym celu, więc tutaj to napiszę.

 

Moglibyście mi pomóc w znalezieniu kabla do telefonu? Chodzi o kabel z 2 wtyczkami micro USB (2x męska), zgodny z USB OTG/USB host oraz o niewielkiej długości (5-7 cm wystarczy).

Do tego taki sam kabel, ale micro USB - mini USB, też 2x męski, USB OTG/host i niewielka długość.

Szukałem na Allegro i słabiutko, znalazłem tylko 1 micro-mini.

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Też tak myśle, dlatego zamawiam 2x lg g3 złoty i stalowy

Chyba jednak będę musiał zamówić alphe, dostępność g3 w sklepie Orange online jest zerowa. Tylko przez online mogę wykorzystać kod rabatowy. Z tego co czytałem to procesor główny i graficzny jest ten sam. Aparat też dobry (chyba), rozdzielczości ekranu mniejsza

i bateria. Duża jest różnica w ekranach hd vs fhd- qhd ?

Czy to tak widoczne ?

Link to post
Share on other sites

Witam. Mój pierwszy post :) zastanawiam się nad kupnem smartfona (obecnie mam S.G. ace 2). Różne mam opcje.. jakieś LG G2, czytałem że kocur dość, tylko nie wiadomo jak z dalszym wsparciem.. lub coś innego podobnego. Ale, głownie sprawa wygląda tak, że kilku użytkowników poleca nową Lumię 535 (dual sim) która jest za 499zł. Mam kilka pytań bo MOŻE przestawił bym się na WP8 (8.1) ;) w sumię czemu nie i możnaby spróbować. Można na takiej Lumii obejrzeć twitch.tv? streamy? hitbox? ipla? takie rzeczy? korzystam z tego nawet na moim Ace2. tylko musiałem go zaktualizować bo na 2.3.6 już nie działały te aplikacje;/ a wgrałem przez Kiesa 4+ androida.. i Ace 2 dość uciążliwie muli;/

czekam na jakieś porady głównie kogoś kto już kupił Lumię 535 albo używa te telefony z tym systemem i może coś wiecej powiedzieć.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Siema ! Chciałby ustawić na moim Z1 compact pewną tapetę, która mi się spodobała, ale nie wiem jak, bo nie mam jej w telefonie. Szukam dwa dni, szukam i nic.

Wygląda tak : 
http://www.gizmobolt.com/wp-content/uploads/2013/06/Xperia-Z-Ultra-Xperia-Honami-i1-Lock-Screen-theme.jpg
 

Edytowane przez FreddieMercury
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...