Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Mi nie wystarcza, bo skoro mogę mieć 13 mpx. 

Dla mnie ekrany sony to kaszana, i mi się nie podobają. Nie dziwię się, że mają miliard strat na telefonach.

No , ale każdy ma swoje zdanie :)

 

Nie mamy o czym gadać skoro lecisz tylko i wyłącznie na gołe cyferki - jak typowy kupujący nie znający się w ogóle.

Aparat 3,2MP z SE K800i robił o wiele lepsze zdjęcia niż HTC Evo 3D mający 8MP - a jaka różnica lat i "technologii"?

 

Tak jak napisał Tabalan - wystarczą ustawienia i ekran będzie tak samo przesadnie prze kolorowany jak w Samsungach.

A wygląd Z Ultra jest bliźniaczy do każdej innej Xperii serii Z.

Link to post
Share on other sites

Ja dałem tylko przykład, że Note 3 ma lepszy aparat niż Z ultra. I tu akurat cyferki się znaczą. Zależy od telefonu, bo jak wspomniałeś k800i z 3,2 mpix robił bardzo dobre zdjęcia. Jakby Z ultra miała ta lampę błyskową to bym przeżył, ale, że akurat tego poskąpili to szkoda, bo to dla mnie bardzo ważna rzecz. 

Z tą Lumią 1520 to sam nie wiem. Na forum ją polecają, ale boję się, że WP nie spodoba mi się. Bawiłem się tylko na lumii 630 a tam był stary WP.


Swoją drogą, że akurat Z ultra nie działa w Saturnie w sklepie obok mnie, bo jest zablokowany ekran a nikt z obsługi nie umie odblokować...

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, ma ktoś jeszcze wrażenie, że średni segment rynku smartfonów prawie umarł? Więksi producenci używają praktycznie tylko Snapdragona (low end, high end), Mediatek (low end) i Exynosa (high end, ewentualnie coś niżej; exynos 3470 w S5 Mini to jakaś pomyłka, nie bierzemy go pod uwagę). Obecnie średnia półka to np. Snapdragon 400, 1GB ram, 8-16GB rom, czyli prawie to samo co budżetówki (LG L90, Motorola Moto G) ale z odpowiednio podniesioną ceną. Czy widział ktoś ostatnio jakiegoś smartfona z snapdragonem z serii 600 (600, 602A, 610, 615)? Ja kojarzę tylko HTC Desire 820.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...