Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Snapek 805 nic nowego nie wnosi jeśli chodzi o wydajność jego "mityczne" moce można wsadzić między bajki   oto testy tego LG G3 ze snapdragonem 805   http://www.phonearen...e-gains_id58831

 

 

 

Te testy są mało miarodajne :

https://tapatalk.com/tapatalk_image.php?img=aHR0cDovL2ltZy50YXBhdGFsay5jb20vZC8xNC8wNy8yOC9vcmlnaW5hbC91NWU5ZWRhai5qcGc%3D

 

Obecnie prawdziwą wartością jest dobry soft a nie kolejna generacja procesora.

Edytowane przez Michur
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam jeszcze pytanie do Michura - W HTC One aparat jest wystarczający aby zrobić zdjęcie jakiegoś dokumentu albo notatki i spokojnie się rozczytać ze zdjęcia? Ewentualnie wydrukować?

Spokojnie wystarczy, jak kolega wyzej napisał takim wymaganiom podoła masa smartfonów nawet tych starszych od ktorych M7 cyka zdecydowanie

lepsze zdjęcia..

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Niech dają tego Iphone 5,5" to wezmę...być może stanę się FANBOJEM :D

 

Xperia Z3...smuklejsza i współpracować będzie jako pad z PS4 i...tyle... - ALEŻ NOWY MODEL POKAŻE KLASĘ!!!! eh...

Bebechy żywcem z Z2 tylko procek wkręcony na 2,46...Sony też leci w kulki.Ale widocznie Snap 805 jest zarezerowany na debiut w Note 4(oczywiście "debiut").


No to Samsung Galaxy Alpha zaprezentowany...jak dla mnie całkiem sensowny i wreszcie fani będą zadowoleni żę Samsung ma coś bardziej premium i nie ma to coś 5,5".

 

Tylko nie wyjeżdżajcie że małą bateria brak slotu itd. itd. wszystkiego mieć nie można...

Link to post
Share on other sites

Ja mam takie drobne/głupie pytanko, czy muzyka oferowana w Google Play jest jakoś zabezpieczona? Czyli  jeśli kupię sobie album w takiej właśnie formie, to będę miał możliwość zgrania/skopiowania jego zawartości na własny PC, czy np. odtwarzacz mp3? W jakim formacie jest tam muza? Można w ogóle mieć do niej dostęp na poziomie kopiuj/wklej?

 

P.S. Nie chce mi się zakładać nowego wątku dla takiej pierdółki, jeśli ktoś (admin/mod) uważa inaczej, to proszę o wydzielenie.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Mam z2kę i jestem MEGA zadowolony.Szczególnie był to był prezent od  mojej żony i rodziny. Ciekaw bylem tylko jak jest z paragonem czyli dowodem zakupu.

 

Okazuje się żona zamówiła telefon przez allegro. Miał być zaplombowany.A telefon pochodził z sieci T-Mobile,dołączona jest faktura na 2100 zł.Czyli jest oficjalna gwarancja. :D

Link to post
Share on other sites

Mam z2kę i jestem MEGA zadowolony.Szczególnie był to był prezent od  mojej żony i rodziny. Ciekaw bylem tylko jak jest z paragonem czyli dowodem zakupu.

 

Okazuje się żona zamówiła telefon przez allegro. Miał być zaplombowany.A telefon pochodził z sieci T-Mobile,dołączona jest faktura na 2100 zł.Czyli jest oficjalna gwarancja. :D

Ktoś tu przepłacił :D

 

Nie no ja szybko nie zmienię...na Note 4  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...