Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

 

 

I zdobądź od nich 1 dowó zakupu do tej gwarancji Chyba że się niczym nie przejmujesz i im odsyłasz telefon - jak tak to pisz, zamawiam

 

Akurat ten sklep posiada  tez opcje odbioru  osobistego w Krakowie,a gwarancja jest producenta.Tak przynajmniej napisał.Jak by były problemy to bym podjechał do niego od razu.

 

 

 

 

Właśnie ten allegrowicz nie posiada odbioru osobistego choć jest z Krakowa(tylko wysyłkowa forma zakupu),a chyba sprowadza za granicy.Gwarancja ma serwisową.Unikać!!!


Regulamin

 

13.Gwarancja producenta realizowana przez nasz sklep.

Link to post
Share on other sites

Pofatygowałem się i napisałem do nich - telefon odsyłamy do nich a oni dalej przesyłają go do autoryzowanego serwisu naprawiającego wg. gwarancji producenta.W Krakowie akurat nie ma serwisu który by nie naprawił markowego telefonu - coś jednak o tym wiem :-)

 

A jeśli chcesz odebrać osobiście można się umówić bez problemu choć stacjonarnego sklepu nie posiada.

Link to post
Share on other sites

Chyba zrezegnuje z g3ki bo pclabie w teście podsumowali że ekran 2k szkodzi mu niż pomaga. Niesamowicie się nagrzewa.

Traci na wydajności.

 

Btw widziałeś s5 prime ze snapdragonem 805

 

28mobile.com posiadają za 600€

 

Masz 2 baterii,stacje ladowania.

A lg g2 32 gb 284€.

Link to post
Share on other sites

Hej może ktoś z użytkowników LG G2 napisać jakie napięcie i jaki amperaż ma oryginalna ładowarka do tego smartfona, moja gdzieś się zapodziała :)  jak ładuję inną od LG L5 to strasznie długo to trwa i bateria krócej trzyma.

Link to post
Share on other sites

Norbi, tego KitKata dla LG G już ktoś zjadł, nie wiadomo czy kupią kolejnego, ale z tego co czytałem to brali to pod uwagę (i na tym się to skończyło).

 

eVerest - to było do przewidzenia. W końcu jest znacznie więcej pixeli do wyświetlenia, a więc procek mocniej się nagrzewa i traci na wydajności. Ja cały czas czekam na dokładniejsze parametry tego wyświetlacza, ciekaw jestem jak sprawa wygląda z jasnością czy też z kontrastem. Swoją drogą, G3 ma taki sam lub nieco gorszy czas pracy niż G2, co jest nieco deprymujące (jak i taka sama pojemność baterii) biorąc pod uwagę, że jednak smartfon trochę urósł.

Link to post
Share on other sites

HAHAHA...żarty jak zawsze na wysokim poziomie :/

Zadajesz idiotyczne pytanie, na które odpowiedź znalazłbyś równie szybko, co napisanie do nas o to abyśmy to zrobili za Ciebie...

LG L9 II w Play dostał dziś Androida 4.4.2 jakby komuś to było potrzebne, gdyż bardzo dużo ludzi pyta o niego, a co za tym idzie martwi się o aktualizacje w Play(niestety daje ją jako ostatni).

Telefon lekko przyspieszył i dostał m.in. odblokowywanie (i zablokowywanie) przez 2x tapnięcie.

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie nietypowe pytanie:

 

Jaki telefon może dorównać iphone 5s(lub 4s - miałem doświadczenie z nim) pod względem płynności działania systemu, przewijania stron internetowych, map w nawigacji? Oczywiście wiem, że iphone mają robiony system pod konkretną specyfikację urządzenia i dlatego tak to dobrze działa, ale nie daje mi spać myśl czy jakiś telefon z androidem może im dorównać w tym aspekcie? 

 

Może któryś nexus? Po filmikach w internecie ciężko to stwierdzić.

 

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

HTC One M7 mam ten sprzęt od niecałego roku i jestem pełen podziwu dla responsywności tego urządzenia.Nie uświadczyłem na nim jeszcze sytuacji w której musiałbym resetować urządzenie lub zaobserwował lagi. Urządzenie po prostu lata.  Dodam że nie jestem maniakiem gier na smartfony  choć mam ich kilka, dodatkowo na urządzeniu znajduje się ponad 1100 zdjęć oraz kilkadziesiąt aplikacji.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

HTC One M7 mam ten sprzęt od niecałego roku i jestem pełen podziwu dla responsywności tego urządzenia.Nie uświadczyłem na nim jeszcze sytuacji w której musiałbym resetować urządzenie lub zaobserwował lagi. Urządzenie po prostu lata.  Dodam że nie jestem maniakiem gier na smartfony  choć mam ich kilka, dodatkowo na urządzeniu znajduje się ponad 1100 zdjęć oraz kilkadziesiąt aplikacji.

 

To się bardzo dobrze składa bo właśnie mam chrapkę na tego smartfona. Jak to jest płynnością przeglądania stron internetowych? Ile trzyma bateria? I jeszcze jak sprawuje się odbiornik wifi i gps? Testy testami a wypowiedź posiadacza jest też porządana  - i to posiadacza od roku.

Link to post
Share on other sites

Jak już wspominałem urządzenie ultrapłynne, strony ładnie śmigają, gps szybko łapie generalnie smartfon w którym poza szczegółowością zdjęć aparatu  nie ma się do czego przyczepić. Htc dolegliwość tą nadrabia bardzo szybkim działaniem,zapisywaniem zdjęć oraz przyjemnym interfejsem (jakiś czas temu została zaktualizowana nakładka do Sense 6 dodatkowo już zapowiedzieli aktualizację do android L) Bateria trzyma dzień intensywnego użytkowania lub dwa normalnego. Urządzenie mogę z czystym sumieniem polecić, HTC daje coś czego nie widać w tabelkach i jest to jakość tej firmy. Zalecam wersję srebrną ponieważ jest wykonana z "żywego" aluminium i nie widać rys  jak w przypadku mojej czarnej.

Trochę z żalem rozstaję się z moim HTCkiem i w środę odbieram G3 a jak lagi się potwierdzą a firma nic z tym nie zrobi to wracam do "htc quality brilliant" ;)

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Witam, Mam takie pytanie, czy telefony z orange mają jakieś brandowane softy w telefonach ? interesuje mnie Galaxy s5 właśnie z tego Salonu ale boję się jakiegoś Orange Menu czy coś ???

Bądź pewien pomarańczowego kwadraciku na tylnej obudowie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...