Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Odradzam kontakt z ppoeas. Wszystko dogadane, pieniadze przelane, paczke mial wyslac tydzien temu i slad po nim zaginal. Goraco odradzam jakiekolwiek transakcje z tym uzytkownikiem. Ocywiscie ostatnio na forum byl dzisiaj o 11:41. Mimo to nie odpowiedzial ani na PW, ani na maile.

Edytowane przez belliash
Link to post
Share on other sites

No widzisz, a po rozmowie sprawial wrazenie osoby znajacej sie na rzeczy. Nie sprzedawal zreszta rzecz na ktora byloby wielu chetnych. Co nie znaczy zreszta ze moze pozostac bezkarny, bo nr rachunku musi miec wlasciciela i nawet jezeli pieniedzy nie odzyskam, to gosciu moze sie spodziewac procesu karnego. Krotko mowiac 1 glupstwem nasral sobie w papierach.

Edytowane przez belliash
Link to post
Share on other sites

Odradzam kontakt z ppoeas. Wszystko dogadane, pieniadze przelane, paczke mial wyslac tydzien temu i slad po nim zaginal. Goraco odradzam jakiekolwiek transakcje z tym uzytkownikiem. Ocywiscie ostatnio na forum byl dzisiaj o 11:41. Mimo to nie odpowiedzial ani na PW, ani na maile.

 

Paczka została wysłana, dzisiaj zostanie doręczona. Bardzo przepraszam za utrudnienie, ale wypadek losowy spowodował opóźnienie. Wysłałem użytkownikowi dodatkowo bonus w paczce, mam nadzieję, że w jakimś stopniu wynagrodzi to okres oczekiwania za przesyłką.

Jeszcze raz przepraszam i proszę o odbiór przesyłki.

 

Bonus o wartości +/- 50zł

Edytowane przez ppoeas
Link to post
Share on other sites

Odradzam sprzedającego setoslavv ze Zduńskiej Woli kupiłem od niego procesor, płytę, chłodzenia oraz ram pieniądze wysłałem na wskazane przez niego konto niby w środę już wysłał paczkę w tamtym tygodniu jednak do tej pory jej nie ma, loguje na forum czasem odczytuje wiadomości, ale numeru przesyłki nie potrafi podać... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...