Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Polecam użytkownika michalschulz1 jako kupującego (płyta główna). Miły kontakt, wszystko w jak najlepszym porządku, obeszło się bez Allegro :)
Polecam również użytkownika Spajker również jako kupującego. Było trochę kłopotów z pocztą (grrr), ale słuchawki koniec końców szczęśliwie dotarły do kupującego. Również bez Allegro.

Polecam !

Link to post
Share on other sites

Uważajcie na użytkownika Johnnie1. Dzisiaj po zrobieniu zdjęć procka i płyty z jego nickiem na kartce przelałem mu pieniądze na konto. W sumie cena była podobna do innych więc nie wzbudziło to mojego zainteresowania. Po nadaniu przelewu facet odpisał tylko raz po czym wsiąkł.

 

Napisałem mu, że jeśli nie poda mi numeru paczki to sprawę kieruję na policje.

 

Johnnie1 uważać.

Link to post
Share on other sites

Chociaż kupowałem w lutym dopiero teraz pisze, bo znalazłem kolejną wadę na płycie :>

 

Stanowczo nie polecam i przestrzegam przed 

BumCykCyk - sprzedający

 

W lutym kupiłem od tego pana płytę, przyszła szybko, płyta leżała luzem w opakowaniu nie była nawet nie było foliowego opakowania, dodatkowo miała powyginane piny od usb 3.0, facet tłumaczył, że u niego było wszystko OK, gdy udowodniłem mu, że sam umieścił tą wadę na zdjęciu, napisał mi, że widziałem co kupowałem (choć w opisie aukcji nic nie było płyta 100% sprawna).

Trochę mnie to podirytowało, ale myślę sobie no nic to tylko piny przecież użytkownik benchmarka nie sprzeda mi chyba bubla.

Napisałem, że komenta wystawię w marcu jak wszystko złożę i zaczeły się kwiatki po złożeniu okazało się, że z integrowana karta sieciowa to padaka, muzyczną system wykrył ale po zainstalowaniu sterowników dźwięk nie działał. Musiałem dokupić sieciówkę i muzyczną (60zeta) Mógłbym za łączna sumę kupić mobo na gwarancji :>

W. w. pan dostał pozytywa tylko dlatego, że kupiłem uszkodzone komponenty i nie chciałem dostawać negatywa zwrotnego bo mam czyste konto, on ma zaledwie 30 i to jeszcze junior więc pewnie by mu i tak to latało

Tydzień temu dokupiłem 4GB ramu i wiecie co ? okazało się, że dual nie działa i jak mam karty pamięci w obu slotach to system nie wstaje

Nasuwa się myśl, że sprzedał płytę bo mu się sypała :> znalazł jelenia co się nie zna i to wykorzystał

Dodam, że sam jako laik kompletnie nie znam się na montażu i wszystko składałem w zaprzyjaźnionym serwisie, na drugi raz kupie wszystko w jednym czasie, na gwarancji i dam do obejrzenia każde zdjęcie komuś kto się na tym zna, a benchmark nie znaczy, że wszyscy tu są OK

 

Jeszcze raz wielki minus dla BumCykCk

 

Jego temat tutaj

http://forum.benchmark.pl/topic/165159-p%C5%82yta-g%C5%82%C3%B3wna-b75ma-e33-lga1155-allegro-119-z%C5%82/

 

Cóż mogę zrobić, kupiłem nową płytę żeby podkręcać, u mnie wszystko latało cały czas i było sprawne, to że Tobie coś nie działało to nie moja wina. Ja nie musiałem niczego kupować u siebie. Niestety ani ja ani Ty nie potwierdzimy po której stronie jest wina że coś Ci tam nie działa. Więc nie obrzucaj mnie błotem. Po drugie dodawałem jeszcze kartę sieciową do tego. Nie jestem oszustem, wiele razy kupowałem na forum coś lub sprzedawałem i zawsze wszystko szło gładko. Minus dla tego pana. Aha, i płyta była bardzo dobrze zabezpieczona i nic nie mogło nawet latać bo oryginalne pudełko na to nie pozwalało. A wracając jeszcze do pinów, to lekko przekrzywione dwa piny w porcie USB 3.0 na płycie głównej da się naprostować w parę sekund.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mogę wtrącić.. jak coś jest nie tak z przesyłką, róbcie zdjęcia na bieżąco. Zawsze to dowody. Ja jako sprzedający zaoferowałbym zwrot pieniędzy, ponieważ płyta nie działa jak powinna.


i pamiętajmy: opis sprzedawanego przedmiotu powinien być jak najbardziej szczegółowy.

Edytowane przez dawid12345678
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...