Skocz do zawartości

Płyta główna B75MA-E33 LGA1155 Allegro 119 zł


Recommended Posts

jak nie sprzedasz to ja chętnie wezmę 10 lutego z wiadomych powodów :) ... chyba, ze kupie i wyślesz mi pobraniowo za łącznie 140 zeta, bo przy sobie mam ale na koncie puściuchno - musiałem spróbować :)

 

 

Edit:

osz ty :)

Edytowane przez devilpl
Link to post
Share on other sites

Jeszcze nigdy nie wysyłałem za pobraniem i nwm szczerze jak w to się bawi, to tylko 2 dni :) Mój kolega też ją chce i też poprosił bym poczekał no ale w takiej sytuacji.. Niech sobie stoi aukcja na allegro.

 

BTW. możesz kupić i zapłacić mi te 2 dni potem :)

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Dostałem płytę przed chwilą i jest problem, 2 druciki w porcie usb 3.0 są powyginane, jednego nawet brak nie wiem, czy powinno tak być, czy nie.

Patrząc na zdjęcie w full rozdzielczości, które udostępniłeś tu http://i.imgur.com/aUSpXZz.jpg już tak było przed wysyłką, nie podałeś tej informacji na aukcji ani tu na forum, niżej zdjęcie z zaznaczonym problemem na zielono brak drucika, na czerwono druciki wygięte

http://kamizone.w.interii.pl/lol.jpg

Nie wiem czy port usb 3.0 będzie teraz sprawny, bo nie mam jak sprawdzić do 10 marca.

Zastanawiam się nad rozwiązaniem tego problemu ..... bo się jeszcze okaże, że cała płyta jest zdezelowana.

Czekam na jakąś odpowiedź.

 

 

 

Edit: patrząc na zdjęcia powinno brakować 1 bolca, teraz tylko pytanie co z tymi powyginanymi czy port jest/ będzie sprawny jak je naprostuje?

Edytowane przez devilpl
Link to post
Share on other sites

Delikatnie podegnij tamte.


Co do tego "brakującego" to jest to normlane, tam po prostu nie ma tego bolca, możesz zobaczyć to też na końcówce kabla którą wpinasz w ten port.

Edytowane przez Etemity
Link to post
Share on other sites

Mi wszystko działało, już nie raz sprzedawałem różne rzeczy do komputera tu na forum bez allegro nawet i możesz być pewien że ja wysyłałem zdrową, w pełni sprawną płytę, a do USB3.0 cały czas od miesiąca podpięty był dysk przenośny oraz pendrive. (Pracowała z H440)

Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu że 2 bolce jak pokazują zdjęcia były wygięte przed wysyłką (to zdjęcie jest twoje z linku allegro, widać na nim wygięte 2 bolce), no nic mam nadzieje, że po wyprostowaniu wszystko będzie działało jak należy

 

ps. paczka była bardzo dobrze zabezpieczona i z całą pewnością nie zrobiło się to podczas transportu, komentarz będzie i tak pozytywny, ale niesmak pozostał

Edytowane przez devilpl
Link to post
Share on other sites

Po takim komentarzu, aż się krew gotuje

Miał być pozytyw będzie neutral , nie mi się domyślać co jest na zdjęciach i wertować je szczegółowo skoro nie ma tego w opisie na forum/allegro, gdybym nie zobaczył na własne oczy wady ze zdjęcia bym się nie domyślił, że coś jest nie tak, nie jestem znawcą portów usb 3.0, dodatkowo nie wierze, że nie widziałeś co wysyłałeś skoro ja od razu po odpakowaniu to zobaczyłem.

 

btw. temat chyba do zamknięcia

Edytowane przez devilpl
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...