Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Uważałbym na użytkownika Mattsi. Oferował mi R9 270x za 500 zł. Wysłał nawet zdjęcia ale bez karteczki, gdy się domagałem pisał że kartę już ma spakowaną do wysyłki i nie chce jej rozpakowywać. Gdy poprosiłem o zdjęcie paczki z karteczką nie dostałem jej. Dzień później takie same zdjęcia karty widziałem na allegro. Gdy spytałem go o to czy czasem nie wystawił karty na allegro napisał mi że nie bo czeka na moją decyzję. Nie chciałbym kogoś oczerniać bezpodstawnie ale raczej uważałbym na tego użytkownika. O nawet kilka postów wyżej już ktoś go opisał, więc dobrze że się nie nabrałem. Zbanować dziada!!!

Link to post
Share on other sites

Polecam sprzedającego mis456.

Bez allegro oczywiście, kontakt wzorowy, wysyłka jeszcze szybsza za nim miał pieniądze na koncie(zależało mi na czasie),wentylatory chodzą rzeczywiście jak nowe.Ogólnie wzorowy gość :)

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony tyle. Dla konstanta - więcej pokory i dystansu następnym razem.

Sam przepraszam, może za bardzo się uniosłem, ale zdenerwowało mnie zachowanie konstanta z naprawdę z d*py przyznane ostrzeżenie. 

 

@Nowaj - nie chodzi o brak odpowiedzi, tylko o odpowiedź w stylu - "nie kupujesz, zamknij mordę" choć miałem dość rzeczowe pytania. 

 

Zaznaczam że nigdy nie twierdziłem że konstant sprzedaje towar uszkodzony, tylko że jego zachowanie eliminuje go jako sprzedawcę.

Posty możecie usunąć bo i tak w dużej mierze robicie co chcecie.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich, również konstanta - faceci nie powinni chować urazy. Sprawa wyjaśniona.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...