Skocz do zawartości

Aliens vs. Predator Recenzja GameSpot


Recommended Posts

czyli czekamy na patha :)

 

Edit:

 

Oświadczenie SEGI: "Jesteśmy w trakcie sprawdzania raportów o PCtowych graczach, doświadczających problemów z wydajnością Aliens vs Predator, podczas gry w trybie DirectX 10. Niestety problem ten nie został odkryty wcześniej, podczas intensywnych testów kompatybilności ale wierzymy że może on być wywoływany przez kilka zjawisk:

 

1) Kombinacja problemów ze sterownikami i menadżerem pamięci karty graficznej, używanym przez Windows Vista i 7 pod DX10 i DX11. Rozmawiamy o takiej możliwości z Nvidią oraz ATI. Może to również odpowiedzialne za ekstremalne użycie pamięci przez grę, zauważone przez część osób.

 

2) Ludzie ustawiający opcje graficzne gry, zbyt wysoko jak na możliwości ich kartach graficznych. Trzeba pamiętać o tym, że po zmianie poziomu jakości

tekstur, należy zrestartować grę (powinno pojawić się okienko, przypominające o tym). Prosimy o sprawdzenie, czy zmiana poziomu detali tekstur na "normalny", rozwiązuje bądź ogranicza występowanie problemu.

 

3) Opcje V-Sync i/lub Reduce Mouse Lag (nie wiem jak się to nazywa w wersji PL, prawdopodobnie coś w rodzaju "ograniczanie opóźnień myszy"). Druga z nich znajduje się w konfiguracji sterowania. Wyłączenie obu, może pomóc w przypadku korzystania z kart Nvidii. Może być to powiązane z problemem opisanym w punkcie 4.xiv w pliku ReadMe gry.

 

Granie w trybie DirectX 9, również powinno załatwić problemy z przycinkami.

 

Nie ma to jak na beszczela przenieść z konsoli na PC :/:o:o JUPIIIIII ....

Link to post
Share on other sites

kupił ... hmmm na chu... że tak powiem ???

Dobre... :wariat: Najbardziej rozbrajająca wypowiedź w temacie piractwa :wariat:

Przecież tylko frajerstwo kupuje nie? :wariat:

 

No ale co prawda to prawda, jak problem występuje u kolesia z i7Extreme 6Gb ram i Sli.... nie mam pytań.

Trzeba czekać na patcha.

Link to post
Share on other sites

Trzeba przyznac, ze gra jest wyborna. Jednak to pierwsze wrazenia po 40 min. zabawy predatorem. Jedyne co moge na razie powiedziec, to fakt, iz najnowsza odslona AvP nie ma duzych wymagan. Na sprzecie e5200 (@3,31 Ghz), 2GB ram, Radeon 4850, predzio smiga po drzewach nie lapiac wiewiorek w zeby. :menda:

Link to post
Share on other sites

To moze problemem jest podejscie. Ja przykladowo nie wymagam zbyt wiele od gry. Duze oczekiwania mam tylko wobec ksiazki. Od filmow z kolei nie, zwlaszcza w dobie ogolnej "casualizacji", ktora miala miejsce chocby we wspomnianym AvP2. :menda:

Link to post
Share on other sites

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4420

najlepsza gra z predatorem w roli glownej jaką kiedykolwiek gralem tylko szkoda ze to jest na ps2 ale warto w nią zagrac jestem fanem pc i jest to jedyna gra ktorą przeszedlem na konsole a sam alliens vs predator 3 na pc jest spoko jak dla mnie :menda::)

jak ktos chce zagrac ze mna 1v1 w nowego aliens vs predator to niech pisze na steama damianp18

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...