Skocz do zawartości

Aliens vs. Predator Recenzja GameSpot


Recommended Posts

Niestety sprawdziły się wszystkie moje przypuszczenia i obawy, których nabrałem grając w demo Aliens vs Predator. Często nie zgadzam się z recenzjami zamieszczanymi w serwisie Game Spot ale tu chyba mają sporo racji. Wygląda że Rebelion zaserwował nam kolejny gniot. A miało być tak pięknie :roll:

 

http://www.gamespot.com/ps3/action/aliensvspredatorworkingtitle/review.html

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, że benchmark poczeka na finalną wersję i będzie testował grę w DX11 :roll: , a nie

tak jak inne niecierpliwe portale w DX9 :>

 

A czy grafika coś zmieni jeśli gra jest słaba i ma beznadziejne sterowanie. Ja wątpie ...

 

A tak w ogóle to też mam nadzieję że będzie jakiś mały teścik na benchmarku.

 

Tak recenzje dotyczą wersji na konsole ale grając w biedne demo na pc miałem wrażenie że ten element jest niedopracowany. Totalny chaos grając alienem i predatorem.

Link to post
Share on other sites

PCLab testował zwykłą wersję (tzn. tą dla prasy DX9) Pan o nicku "adivxv5" podał link do ich recki:

 

http://pclab.pl/art40532.html

 

Osobiście po cichu liczę, że wersja finalna będzie jeszcze ładniejsza i ,że zostaną dopracowane wszelkie błędy :roll: W końcu to Alien vs. Predator :roll:

 

Edit: Zwykłą czyli przeznaczoną na PC - zapomniałem dodać.

Link to post
Share on other sites

Już jutro za pewne dostępna w autoryzowanych sklepach T...., forum pe.... , oraz pobie....24 :] ;D

:P nie tam właśnie ostatnio chłopaki coś mało się starają zwykle gry były tydzień przed premierą a teraz trzeba czekać !!! :)

Piratek :)

 

Nie przesądzajmy poczekajmy na finalną wersję produktu, to co testowały redakcję nią nie były, zapewne oprócz zablokowanego DX11 miały pewnie inne niedociągnięcia.

Co prawda sterowanie ajleniem jest skopane, ale po głębszym treningu idzie się przyzwyczaić. Ja w tej grze po demie nie widzę nic takiego bardzo złego. No cóż innym może się podobać a innym nie. Fakt faktem czekam na recki oficjalnej pełnej wersji, potem się zobaczy czy sięgnę po grę czy nie :)

Link to post
Share on other sites

Rasy są tak poukładane, żeby gra miała swój realizm. Bo przecież ajleń nie jest postacią stworzoną do otwartej walki, on się czai, atakuje z ukrycia, jego zaletami jest spryt, szybkość, przebiegłość itp. Marines, to typowy walczak, sieka z broni palnej do wszystkiego co się rusza, zwykło mięso do pożarcia, w starciu 1:1 z bliska bez szans, w starciu na dystans z przewagą. Predzio = łowca, poluje z ukrycia w starciu 1:1 wygrywa. To powinno być chyba jasne, jeżeli ktoś myśli, że każda rasa powinna mieć takie same atuty to jest w błędzie to jest próba wyważania ras.

 

Nie każdą postacią gra się tak samo, po prostu trzeba nimi się nauczyć poruszać, nie każdemu też każda rasa przypadnie do gustu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...