Skocz do zawartości

Pochwal się co stworzyłeś w programach graficznych


Recommended Posts

aaa pokazało logo graffika dlatego że skopiowałem swoją pracę z ich hostingu tak jakby i zablokowane hotlinkowanie mają. 

 

Na konkurs: 1658134_378983048909570_1660094848_o.jpg

A tutaj abstract w 3D speedzik.http://i62.tinypic.com/sdjq09.png

a odnośnie samego portalu to fajne forum a co do zleceń to dzieciaki zazwyczaj robią więc do tamtego działu nawet nie zaglądam ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

WiGoR rzuca się w oczy trochę słaba jakość zdjęć bazowych +  można było lepiej dopasować, ale skoro na konkurs więcej nie trzeba było to po co się "przemęczać" :D To drugie ciekawe :)

Logos dla dojcza %-)
http://s1.bild.me/bilder/060112/5269503Raw_Harmony_1080p.jpg

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@R-Koniu w sumie można to różnie interpretować, z jednej strony zalatuje winylem, z drugiej kosmosem  :D W marcu będzie też z tego plakat. Roboty dużo nie będzie (przystosować do B2, zrobić inne informacje i prawdopodobnie dodam sylwetkę artysty nad logo, żeby nie było pusto w podłużnym formacie), a dodatkowa kasa leci :wariat: Sam art zajął mi ok 2h. 

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Bigi jakby co to oficjalnie jestem bezrobotny  :D  :D

Tutaj jeszcze wzory z moimi fotografiami na damskie T-shirty :P
http://s1.bild.me/bilder/060112/7091587Bez_tytu_u.png

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ładnie Pitter ;)

 

 

Jedziemy z tematem ;) ! Potrzebuję jeszcze kilka poprawek tyłu i detali. Do tego boczne koła będą potrzebowały napęd jakiś więc jeszcze trochę roboty będzie z tyłu. Zapraszam do komentarzy, opinii pozdrawiam ! ;)
 
Tył:
 
http://i61.tinypic.com/t7b9m0.png
Przód:
 
http://i60.tinypic.com/1o0eh3.png
Edytowane przez WiGoR
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie Worm, powiem szczerze że boję się teksturować tego potwora jest już ponad 7000 obiektów. Dla wtajemniczonych 370k Poly Basic Mesh a z zagęszczoną siatką 6 milionów. Teksturowanie to będzie makabra, o resztę to się nie boję tylko najgorzej to tworzenie map do tego wszystkiego :P 

Link to post
Share on other sites

Masz talent. Życzę Ci żebyś pracował właśnie robiąc to co lubisz bo wychodzi Ci to fenomenalnie. Szczerze powiem Ci że Twoje surowe modele prezentują się znacznie lepiej niż oteksturowane (mówię o samolocie) ale pewnie w największych firmach zajmuje się tym inna osoba. Mam nadzieję że będziesz pracował właśnie w takiej grupie bo modele są najwyższej klasy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Porównując moją pracę do Twojej do Ty jestes daVinci, a ja koloruję te szkice kredkami :)

 

A teraz poważniej: to patrząc na nasz graficzny zakątek to można małą agencyję składać.

worm/wektory, stelek/foto i obróbka, koniu/animacja, wigor/3D, piter/concept art

 

 

 

BIG/skarbnik heheheeh

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@UP 

jestem ZA  :D

A tak poważnie - muszę się pochwalić że kolejny etat grafika dostałem wczoraj - marzec lecę na 3 etaty  :( , ale z 1 kwietnia wskakuje w normalny tryb, czyli dwa etaty i perniczę te 3 wypałaty, jak człowiek czasu niema żeby to wydać, na nic czasu niema. Nie pamiętam kiedy ostatnio wolny weekend miałem ... zresztą jest 2 w nocy, a ja dopiero kładę się spać ... a jutro na 6 do roboty. Jak dobrze że mi te 4H snu wystarczają (o dziwo sporo osób tak żyje i niby nie jest to szkodliwe). 

Pozdrawiam Stelek

Link to post
Share on other sites

Masz talent. Życzę Ci żebyś pracował właśnie robiąc to co lubisz bo wychodzi Ci to fenomenalnie. Szczerze powiem Ci że Twoje surowe modele prezentują się znacznie lepiej niż oteksturowane (mówię o samolocie) ale pewnie w największych firmach zajmuje się tym inna osoba. Mam nadzieję że będziesz pracował właśnie w takiej grupie bo modele są najwyższej klasy.

 

Bardzo Ci dziękuje Biafra, wiele te słowa dla mnie znaczą. Też jestem tego zdania że surowe modele lepiej wyglądają w moim przypadku, ale póki co skupiam się na modelingu, zostawiłem jeszcze troszkę czasu na naukę lepszego oświetlenia i materiałów. Jeszcze raz dzięki za tak motywacyjne słowa ;)

 

Tak jak pisze Mistrz Biafra. Jeśli dobrze się czujesz w modelowaniu to w tym się specjalizuj.

 

Głównie do tego biję mam nadzieję że coś z tego wyjdzie ;)

 

Porównując moją pracę do Twojej do Ty jestes daVinci, a ja koloruję te szkice kredkami :)

 

A teraz poważniej: to patrząc na nasz graficzny zakątek to można małą agencyję składać.

worm/wektory, stelek/foto i obróbka, koniu/animacja, wigor/3D, piter/concept art

 

 

 

BIG/skarbnik heheheeh

 

 

Nie ma problemu wszedłbym w taki interes od razu  :rotfl: Dzięki jeszcze raz wszystkim za komentarze Pozdrawiam !  8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...