Skocz do zawartości

Pochwal się co stworzyłeś w programach graficznych


Recommended Posts

@up - niezłe, ale - jak zawsze Stelek musi się do czegoś doje...bać  :D

- na lewo od nosa > policzek - coś tam jest nie tak z tą brudkom i światłocień źle się rozkłada na policzku

- stanowcza zbyt niska skala szarości - popracuj na tym, bo jest znacznie więcej odcieni do wyciągnięcia - jak dla mnie brak dolnego i górnego zakresu - jest biel, szary około 30% do 60% i od razu czerń. Ogólnie mam mega zboczenie na tym punkcie - pozostałość po ołówku  ;)

- wewnętrzna część dłoni - też coś nie tak

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem sobie przerwę na tydzień. Ogólnie pracuję teraz i mam mniej czasu tak że czołg będę robić w wolnych chwilach a tym czasem robię pokój w 3D jak będzie wyglądać. Najpierw projekt później realizacja :P Pozdroo

1897894_372713499536525_1226532068_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Gites Arlekin, podpisałem umowę na miesiąc czasu najpierw zobaczymy później czy będzie robota. Ogólnie to pracuję w photoshopie po 7 godzin dziennie tworzę produkty i materiały na stronę firmy które za jakiś czas będą udostępnione. Stawka wysoka i opłaca się robić. Ogólnie daje radę za  2 monitory są 27 cali i praca fajnie leci sprzęt w miarę daję radę i5 / 8GB ram . Pierwszy tydzień już przerobiłem :P Powiem szczerze że tak to mógłbym pracować cały czas tym bardziej że już się przyzwyczaiłem i nie daleko mam do pracy nawet szef po mnie rano zawsze podjeżdża mercedesem tak że lepiej chyba być nie może xD

Link to post
Share on other sites

Spokojnie ta praca jest tymczasowa w sam raz na dorobienie, już udało mi się ubrać w 5 dni. Codziennie pieniądze do ręki idą. W cinema 4D to za jakiś czas muszę ogarnąć bardzo dobrze angielski i dużooo roboty jeszcze przede mną. Ale nie powiem jeżeli znalazłaby się robota na stanowisko grafika 3D przed C4D biorę od ręki ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...