Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Nietypowa aukcja i nietypowy opis... Proszę jaka pomysłowość wśród sprzedających górników.

http://allegro.pl/radeon-sapphire-r9-290x-chl-referencyjne-gwar-i4484785196.html

MSI Radeon R9 290 za 1899zł, wysyłka free ale o dacie zakupu i długości gwarancji ani słowa.

Opis aukcji:

Witaj!

 

Jeżeli szukasz najlepszej karty graficznej, doskonale trafiłeś!

 

Oferuję kartę graficzną Sapphire R9 290x z rzadko dostępnym na rynku chłodzeniem referencyjnym - najlepszym wg. mnie z możliwych systemów chłodzenia. Karty były zakupione i używane w tym roku, obecnie czekają na chętnych graczy. Sprzęt jest sprawdzony i w pełni sprawny. Kupując kartę nową,  masz 15-20 % szans na zakupienie karty uszkodzonej. Kupując na tej aukcji, otrzymasz sprzęt sprawdzony i w 100 % sprawny!

 

Natychmiastowa wysyłka!

 

Do karty oczywiście dołączamy oryginalne pudełko i wszystkie znajdujące się w nim elementy.

 

Aukcja prawdziwa okazja, bo sprawdzone karty posiada.... :rotfl:

 

Edytowane przez Mariusz21_21
Link to post
Share on other sites

 

 

Oferuję kartę graficzną Sapphire R9 290x z rzadko dostępnym na rynku chłodzeniem referencyjnym - najlepszym wg. mnie z możliwych systemów chłodzenia. Karty były zakupione i używane w tym roku, obecnie czekają na chętnych graczy. Sprzęt jest sprawdzony i w pełni sprawny. Kupując kartę nową, masz 15-20 % szans na zakupienie karty uszkodzonej. Kupując na tej aukcji, otrzymasz sprzęt sprawdzony i w 100 % sprawny!

To czysta kpina... Też zgłosiłem to do Allegro. Przestroga dla innych.

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie oszałamiająca. Okres wakacyjny jest i można wylicytować sporo "starszych" sprzętów za nieduże pieniądze. Sam dzisiaj złożyłem zestaw GA-Z68AP-D3 + i5 2400 i wyszło mnie to 360zł z przesyłkami... a z 8GB ramu i gtx 560 łącznie 540 PLN :P także warto polować :D

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

http://olx.pl/oferta/gigabyte-radeon-r9-270-oc-2gb-ddr5-CID99-ID6HnUn.html#140142c5ed

Paragon, 30 miesięcy gwarancji .. ale jako, że to tablica to raczej tylko osobisty polecam :D

[EDIT]
UWAGA NA GOŚCIA NA TABLICY Z LINKU MOJEGO LUB PEPISA ! 

Ma powrzucane karty za śmieszne pieniądze. Ale zdjęcia, opisy i tytuły pochodzą z różnych aukcji na allegro (każda innego usera). 

Reszta jego ofert :

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1E9vh/

Edytowane przez Komarovsky
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...