Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Erehr

O co chodzi z tymi 3 godzinami na zmianę statusu?

W mailu od morele po zakupie jest:

 

Dla zamówień złożonych pomiędzy 8:00 a 16:00 proces realizacji zaczyna się tego samego dnia. Proces realizacji obejmuje potwierdzenie zamówienia do 3 godzin roboczych od jego złożenia oraz określenie daty realizacji zamówienia. Dla zamówień złożonych po godzinie 16:00 proces realizacji zacznie się w następnym dniu roboczym.
Edytowane przez Erehr
Link to post
Share on other sites

No a czego się niby spodziewaliście  %-)  ?

Sprawnego systemu informatycznego powiązanego ze stanami magazynowymi? Skoro ustawia ktoś cenę na 155 PLN, towar jest - to kupuję go za tę cenę.Koniec i kropka.

 

Ale jak ktoś oszczędza i nie inwestuje w sprawny system, to potem się wypiera i wychodzi na niepoważną firmę.

Ale przecież to Polska, tutaj w du**e ma się wizerunek - ważniejsze żeby nie stracić pieniędzy... co przy tych (kilkudziesięciu?) dyskach to jakiś promil zysków?

 

EDIT:

Zapomniałem dodać:

oczekuję też trzymania się terminów i informowania klienta o jego zamówieniu - póki co mija 8h roboczych a ja nie mam informacji zwrotnej (nawet pisałem do nich sam - cisza)

Edytowane przez tlkj86
Link to post
Share on other sites

a ty liczyles? chyba nie bo zadna to okazja...

Subtotal: 701,99 zł

Estimated VAT/GST & Duty:  193,17 zł - vat placi sie z gory

Shipping: 148,72 zł

 

Grand Total: 1 043,88 zł

 

u nas plyte kupisz ponizej 800 a reszta zostanie na ssd

No właśnie nie byłem pewny czy vat już wliczony w wysyłkę czy nie (coś jak ebay ma,mają tam konto ale bez wysyłki do Polski)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...