Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Ciekawe czy ktos dostał.

Wykpili się i tyle. Ciekawe jakby tak każdy kto został spławiony, zamówił mało chodliwy towar i go zwrócił... wszystko zgodnie z prawem, czy tez byli by szczęśliwi... ja tam po prostu wybiorę konkurencję na jakiś czas :)

Link to post
Share on other sites

a zróbmy tak... każdy po titanie kupi i oddamy xD

 

Proponuje:

http://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-ichill-gtx-titan-x-black-12gb-gddr5-384bit-dvi-3xdp-hdmi-ctxp-1sdn-o5hnx-845309/

 

Z odbiorem osobistym i w momencie informacji że do odbioru piszemy, że jednak nie chcemy :D

Edytowane przez Madzina
Link to post
Share on other sites

Powodzenia wam życzę :) 29 Grudnia wysłałem oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, towar odesłany a pieniędzy dalej nie zwrócili :) To jak się skapną ze sobie jaja robicie to pól roku będą wam kasę oddawać  ;)

 

@Marek Lolasi

to wiesz czy sie pytasz ? :/

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Myślisz, że czemu ta akcja z dyskami? Potrzebowali pieniędzy, którymi chcą obracać. Żeby pokazać im, że nam się to nie podoba zamierzasz przekazać im na miesiąc wielokrotność tego, co zyskali z dysków. Karty i tak wcisną np. do gotowych zestawów.

Link to post
Share on other sites

Czyli albo dajesz się wykorzystać, albo jesteś "cebulą"? To nie jest pierwsza i (gwarantuję) ostatnia "pomyłka" tego typu. Gdyby o to chodziło, o zwykły błąd, to jak sądzisz, czemu ludzie nie dostają pieniędzy z powrotem w przeciągu dnia/dwóch?

Link to post
Share on other sites

Panowie (i może jakieś Panie) ja nie namawiam do złego, broń Boże, po prostu:

 

 

To nie jest pierwsza i (gwarantuję) ostatnia "pomyłka" tego typu

dlatego jestem trochę rozczarowany takim podejściem sklepu.

 

Ale luz, na pewno trafimy jakieś fajne akcje jeszcze :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie twierdzę, że tak musi być na 100% w tym przypadku, jednak najczęściej odbiór osobisty dopisany jest w lewych ofertach jedynie dla zmyłki, a próba umówienia się na takowy kończy się pierdylionem zmarłych cioć, pogrzebów i chrzcin.

 

Ceny na Allegro są wyższe od rynkowych. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wystawia gratów poniżej 50% ich wartości - lepszą kasę można dostać w lombardzie.

Link to post
Share on other sites

Pewnie, sam wystawiam wszystko taniej, aby szybko się pozbyć, jednak "okazje" w postaci sprzętu za tak grubą kasę dostępnego za połowę realnej wartości to w 99,99% oszustwa, na które łapią się ludzie chciwi lub naiwni, a najczęściej połączenie jednego z drugim.

 

Prawdziwe okazje nie wiszą przez tydzień na Allegro, ale znikają w przeciągu kilku godzin, jeśli jest opcja KT. Jeśli nie - dość szybko pojawiają się oferty - nikt nie chciałby przecież stracić takiej szansy ;)

 

Aukcję będę odświeżał, bo sam jestem ciekawy, czy ktoś się skusi.

Link to post
Share on other sites

hehe z piątaka też mam :D

 

czasami przeglądam aukcje na allegro właśnie pod kątem lepszych części. Ostatnio udało się wylicytować sprawną Teslę K40 za 1.1k. FirePro W8000, którą aktualnie używam, zakupiłem za 140 zł; gościu nie wiedział, że potrzebne są aktywne przejściówki z DP, inaczej nie ma obrazu i sprzedawał ją jako uszkodzoną :D 

Edytowane przez vandam
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...