Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

 

 

Potwierdzasz chęć kupienia tego dysku. Sklep musi tą chęć zaakceptować.

I wcale nie musi jej akceptować, tym bardziej, że w regulaminie mają odpowiedni zapis.

 

 

art 543. kc. stoi ponad akceptacjami i regulaminami sklepów - a mowi zupelnie co innego.

Link to post
Share on other sites

@m1k3d, poczytaj dokładnie o tym artykule i również poczytaj o art. 71 KC. Który niesie:

 

 

 

Art. 71.  Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.
Link to post
Share on other sites

@m1k3d, poczytaj dokładnie o tym artykule i również poczytaj o art. 71 KC. Który niesie:

czytalem - jakie mozesz miec watpliwosci ze jest to oferta sprzedazy? czy w sklepie stacjonarnym rowniez nachodza cie watpliwosci gdy widzisz produkt i cene?

plus ze tak blisko rzucę - art. 70 § 1 k.c.

Link to post
Share on other sites

polecam to usunąć zanim ktoś się wepcha w to... domena ma 60dni, agencja która ją stworzyła podlinkowana jest do ID resellera ze stopki tego "sklepu", do tego sama agencja reklamowa praktycznie nie istnieje.. moim zdaniem na 99,9% przekręt.. do tego domena tego sklepu jest oczywiście zarejestrona w Polsce... nie dajcie się nabrać polakowi :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Nie, ta strona to nie lipa. Pracownik microsoftu ustosunkował się do tych kluczy i jednoznacznie stwierdził, że ten "reseller" nabył prawa do generowania kodów, ale jedynie w obrębie swojej firmy.

 

Innymi słowy, klucz możesz kupić, jest w 100% legalny, ale ty nie możesz go używać. Czyli dokładnie to samo, jak byś piracił, tyle że możesz pobierać aktualizacje.

Edytowane przez Cleanser
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Rozmawiałem z przedstawicielem firmy, chcąc odebrać osobiście cena wzrasta dwukrotnie.

 

Zapytałem wprost czy klucz jest legalny i czy mogę użytkować go na moim komputerze. Zobaczymy co odpisze...

 

 

 

Tak, jest legalny, jesteśmy zarejestrowanym partnerem w programie Microsoft Network Partner jako reseller, co pozwala nam na legalną odsprzedaż. Wielu sprzedawców w sieci nie zdaje sobie sprawy z takiego obowiązku rejestracyjnego przez co sprzedawane przez nich licencje są tak na prawdę nielegalne. Do produktu dostaje Pan fakturę VAT 23% oraz link do pobrania ISO oprogramowania z serwera producenta. Wzór przesyłanego przez nas wydruku licencji w załączeniu.

 

Przy zakupie 7 lub 8 i upgradzie do 10tki trzeba pobrać program keyfinder i zapisać sobie nadany do tego systemu klucz. IMO brzmi wiarygodnie...

Edytowane przez ArteK86
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Czy tylko mi ten link do pobrania wydaje sie podejrzany? Myślę że skoro jest to orginalny produkt to powinien byc on dostępny ze strony producenta.
No i strona z której jest pobierane działa tak ze ja włąsnie bez kupna sciągam z zabójczą prędkością 540kb/s a posiadam internet 200Mb/s 
oraz jest powiązana z tymże sklepem
https://windows7licencje.pl/windows-10/oferta_hurtowa_windows_7_pro_coa_oem_esd

Edytowane przez Youen
Link to post
Share on other sites

ostrzegałem, ale nikt mnie nie słuchał :)

na dole są 2 komentarze o tym 'sklepie' windows7licencje : http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/Microsoft.blokuje.50.000.nielegalnych.kluczy.systemow.operacyjnych.Windows.i.pakietow.biurowych.Office,487

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...