Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

nie wierzę w to aby to był błąd w dwóch sklepach jednocześnie(a jak widać jest i kolejny sklep). Poza tym w neo24 za pierwszym razem jak już kupowałem to po wypełnieniu formularza nagle była tylko opcja powrotu bo dyski przestały być dostępne. Po ok. 10 minutach znowu pojawiły się dostępne i tym razem "udało mi się zakupić"

Link to post
Share on other sites

Nie cieszcie się z zakupów, bo już takie akcje przerabiałem na niejednym sklepie, chociażby podczas promocyjnych wyprzedaży słuchawek (bo, co innego, ja mogę kupować? :D).

 

Często takie akcje mają na celu poprawę płynności tymczasowej danej firmy. Wiele osób w krótkim czasie składa zamówienia, kasa wpływa, a do momentu jej zwrotu firma może sobie gotówką dysponować :) Potem jest zwodzenie 2-3 tygodniowe klienta, że niebawem produkt będzie wysłany, blablabla

 

Może będą przypadki, że ktoś dysk dostanie, chociaż nie liczyłbym na to, zamówienia najpewniej zostaną anulowane.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Nie cieszcie się z zakupów, bo już takie akcje przerabiałem na niejednym sklepie, chociażby podczas promocyjnych wyprzedaży słuchawek (bo, co innego, ja mogę kupować? :D).

 

Często takie akcje mają na celu poprawę płynności tymczasowej danej firmy. Wiele osób w krótkim czasie składa zamówienia, kasa wpływa, a do momentu jej zwrotu firma może sobie gotówką dysponować :) Potem jest zwodzenie 2-3 tygodniowe klienta, że niebawem produkt będzie wysłany, blablabla

 

Może będą przypadki, że ktoś dysk dostanie, chociaż nie liczyłbym na to, zamówienia najpewniej zostaną anulowane.

Pisałem o tym wczoraj :D To jest dopiero cebula sklepowa 8-)

Link to post
Share on other sites

To jest w regulaminie, możesz próbować w sądzie, nie ma problemu :)

 

5. Ceny widniejące na stronach internetowych sklepu NEO24.PL, jak również opisy towarów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Kupujący składając zamówienie w sklepie internetowym NEO24.PL składa ofertę kupna określonego towaru za cenę i o cechach podanych w jego opisie na stronie sklepu internetowego NEO24.PL. Przedmiotowa cena i opis towaru charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy sprzedaży - zyskują dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Nie zamawiałem ale w większości tych sklepów w mailu po złożeniu zamówienia jest że zostało przyjęte do realizacji. Jest to zawarcie umowy kupna-sprzedaży i sklep może się bujać. Sprzedający nie może też tłumaczyć się że to błąd jeżeli w kilku innych sklepach (nie należących do marki) jest ta sama cena.

Inna sprawa że ludzie po prostu zbyt łatwo odpuszczają nie znając swoich praw. Kilka głośnych pozwów zbiorowych i by się środowisko nauczyło nie łamać prawa.

Edytowane przez vikingpl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...