Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Szanse na to, że ta aukcja dysków jest ok, to kilka procent.

Nie łudziłbym się.

Sprzedający sprzedał coś ostatnio w 2008 roku.

ostatni komentarz pochodzi z 2014 roku.

W opisie napisał, że wystawi fakturę Vat, dysk u dystrybutora jest sporo droższy.

Przelew tylko na konto, bez PayU

...

...

Link to post
Share on other sites

Oczywiscie ze wal na 100%. Ten sam gnojek, ktory wystawial ciagle 780,970 ogolnie mocne karty zaczal teraz wystawiac SSDeki. Zglaszalem kazda jego lewa aukcje z karta graficzna i przeniosl sie na inne kategorie. Widze bo stylu pisania i opisie aukcji to ten sam gnoj. Swoja droga widzac walki lepiej zglaszajcie do allegro zamiast kupowac i liczyc na to ze przejdzie. Moze sie pozniej okazac, ze pomimo braku wplaty zawolaja was na komende itp (jak wlasciciel konta zglosi sprawe na policje)

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Z takim nie wygrasz.... kupiłem SSD od firmy już prawie 2 lata temu, mięli dość dobre komenty kilka negatywów było ale zawsze jakieś są. SSD doszedł normalnie ale nie taki więc reklamacja zadzwoniłem, dogadałem się i odesłałem i już firmy nie bylo, konto allegro usunięte, telefon wyłączony. Po mniej więcej roku dostałem list od prokuratury, że osoba podszywająca się pod... itd, że rozpoczęli sprawę sadową ale kasy już i tak pewnie nigdy nie zobaczę :P

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Żeby dostać zwrot z Programu Ochrony Kupujących trzeba:

Kupić coś przy płatności PayU,(za pobraniem jest wyłączone z POK)

zgłosić sprawę na Policję i do allegro,

poczekać na zakończenie postępowania na policji.

 

Z otrzymanym z policji dokumentem o przeprawdzeniu (często umorzeniu) śledztwa,

zgłosić się do allegro i poczekać na kasę z programu ochrony kupujących,

Tak to mniej więcej wygląda z tego co pamiętam (z głowy pisałem) 8-)

Edytowane przez martinoxxl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...