Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Serio? Dasz link? Nie chce mi się wierzyć w tą cenę.

 

ps. 256 GB jak coś

Cruciale mx200 maja 240gb. Przejrzyj watek, jakis tydzien temu, udalo mi sie kupic jako jednemu z 40 osob, potem aukcja zostala zamknięta przez xkom

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak ludzie tracą swoje konta allegro itp. ?

Szukam telefonu dla siebie i dostałem dwie oferty, oczywiście zaraz już je ktoś kupił, bo mocno okazyjne.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5505334813

Druga aukcja była wcześniej, od tej samej osoby. Niestety coś w allegro nie działa opcja zakończone i nie mogę podrzucić linka do zakończonej aukcji wcześniej u tego samego użytkownika.

 

Dwie S5, jedna z play druga bodajże z orange i brak payu. Śmierdzi mi to na kilometr, bo wątpie aby ktoś miał dwie S5 i sprzedawał za 750zł i 800zł.

 

Jak z tym walczyć ? Bo ostatnio jest wysyp takich ofert, oszustów.

Link to post
Share on other sites

@up - mają konta ze śmiesznie prostymi hasłami, w dodatku używanymi na wszystkich możliwych portalach. Świadomość zagrożeń jest niestety na bardzo niskim poziomie, szczególnie wśród mniej technicznych ludzi, a tacy przecież stanowią lwią część użytkowników allegro.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie  Logitech K740 Illuminated

 

Klawiatura jest swietna. Nie ma lepszej dla mnie do pisania. Wygoda, niski skok klawiszy i podswietlenie, cos pieknego ! Jest z nia tylko jeden problem, nie lapie kombinacji klawiszy. Biegne w BF4 i musze puscic W zeby skoczyc SHIFTEM... porazka Czyli do grania sie srednio nada

 

EDIT: Ona juz dluzszy czas w tej dobrej cenie sie przwija, raz na allegro raz po sklepach. Mozliwe, ze czyszcza magazyny. Kto wiec szuka wygodnej kawiatury glownie do pisania to radze sie spieszyc i polecam zakup :)

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Tutaj kolejny wałek.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5506028972&msg=Obserwujesz+t%C4%99+ofert%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0

Sprzedający bez wahania zgodził się sprzedać kartę za 900zł z wysyłką.

Brak możliwości wpłaty przez  PayU

Konto z około 30 komentarzami za zakupy i 0 komentarzy za sprzedaż.

Pewnie ktoś przejął konto...

Link to post
Share on other sites

na takich jest sposób - po prostu umówić się na odbiór osobisty - np niech to zrobi kolega. Jeśli nie będzie przy tym najmniejszego krętactwa to można kupić ale i tak jest ryzyko - brak PayU jak dla mnie to dyskwalifikacja absolutna.

Edytowane przez rockywood
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...