Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Wolę dostać negatywa niż później pluć w brodę, że mogłem tego nie odbierać.

 

Hahaha, tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do allegro.

Zrozumiałbym gdybyś naprawdę miał podstawy sądzić, że coś jest nie tak. Wszystko jest dokładnie opisane, dlatego dla takich ludzi jak ty powinno się z góry blokować dostęp do allegro.

Link to post
Share on other sites

Jedyne co straci to czas, tak jak pisałem wcześniej za przesyłkę pieniądze mu zwrócę. Ustalałem z nim wcześniej telefonicznie, że dostarczy mi fakturę VAT razem z przesyłką, pózniej dowiedziałem się, że dostanę jednak tylko skan tego dokumentu. To mi nie pasuje. Jutro rano o tym wszystkim go po prostu zawiadomię. Kolejna sprawa to taka, że skoro wystawia kolejną aukcję z tymi samymi zdjęciami i opisem to mogę być na 100% pewny, że nie zobaczyłem prawdziwych zdjęć przedmiotu, który kupiłem. Kupowanie kota w worku. Poza tym nic nie było opisane, wszystkiego dowiedziałem się pózniej i to praktycznie wymuszając na sprzedającym.

Lukaszup, dla Ciebie to wszystko jest normalne jak sprzedawca wystawia po kilka razy identyczną aukcje. Zgrywasz tylko cwaniaka... Nie mam zamiaru nawet z Tobą dyskutować.

Link to post
Share on other sites

Ta straci tylko czas. Koszt wystawienia, koszt prowizji, pakowanie przesylki, dostarczenie jej na poczte itp. Naprawde wielkie brawa dla Ciebie za jakies wymyslone przypuszczenia.

 

Ja nigdy jak sprzedawalem nie wysylalem oryginalnej faktury zakupu, tylko skan dokumentu. Niewiem co to za roznica czy dostaniesz na e-mail czy skserowany dokument. Masz drukarke to sobie wydrukujesz i po problemie.

 

Jesli ma wiecej takich samych kart, to po jakiego grzyba ma robic zdjecie z kazdej z osobna ? Jesli roznia sie tylko numerem seryjnym na naklejce ... A reszta to to samo :) naprawde argumenty masz przednie. Kota w worku, chyba naprawde sam nie wierzysz w to co piszesz.

 

Tak dla mnie to jest normalne, bo sam majac dwie czy trzy sztuki takiego samego produktu, nie robie kazdemu z osobna foty bo niczym sie to nie rozni. Proste i logiczne chyba ze ma sie cos z glowa.

 

Wszystko na aukcji jest dokladnie opisane, fakturke dostaniesz, karte takze.

 

Twoje wymysly sa porazajace. Nie wcinalbym sie, bo kompletnie mnie to nie dotyczy, lecz duzo sprzedaje sprzetu i takie postepowanie powinno byc z marszu odstrzelane z blokada zakupow na tym portalu.

 

Tyle odemnie, dla mnie jestes zwyklym fra..rem i kropka. Mam nadzieje, ze zostaniesz ostro zjechany przez tego kolesia, bo nie zdajesz sobie sprawy ile zachodu i wszystkiego jest z wysylka za pobraniem, nie mowiac o tym, kiedy on ta karte dostanie spowrotem, bo tobie sie wydaje, nie majac nawet karty w rekach ...

Link to post
Share on other sites

To widzisz całkowicie się od siebie różnimy. Ja przynajmniej mam na tyle szacunku, żeby Ci nie ubliżać. Uważasz, że wyzywanie mnie od frajerów to świetny sposób na prowadzenie dyskusji? Gratulacje dla Ciebie, właśnie pokazałeś na jakim to jesteś poziomie. Jak sprzedawałem to zawsze wysyłałem dowód zakupu, to było dla mnie coś oczywistego. Faktury od sprzedającego nie dostanę, skan to nie jest "dostanie" tak jak ty to uważasz. Nie raz zdarzały mi się sytuacje, że ktoś chciał odesłać przedmiot ze zwrotem pieniędzy za przesyłkę, uznawałem takie coś za normalne, zdarza się i tyle. Wymagam zdjęć przedmiotu, który kupiłem, nie obchodzi mnie to, że według Ciebie są one "identyczne". Pohamuj swoje nerwy i zacznij prowadzić rozmowę na normalnym poziomie bez żadnego ubliżania, a jak nie to lepiej się w ogóle nie wypowiadaj. Traktujesz mnie jakbym co najmniej go okradł z jego karty. Dla mnie jesteś zwykłym prostakiem i kropka. 

Link to post
Share on other sites

To widzisz całkowicie się od siebie różnimy. Ja przynajmniej mam na tyle szacunku, żeby Ci nie ubliżać. Uważasz, że wyzywanie mnie od frajerów to świetny sposób na prowadzenie dyskusji? Gratulacje dla Ciebie, właśnie pokazałeś na jakim to jesteś poziomie. Jak sprzedawałem to zawsze wysyłałem dowód zakupu, to było dla mnie coś oczywistego. Faktury od sprzedającego nie dostanę, skan to nie jest "dostanie" tak jak ty to uważasz. Nie raz zdarzały mi się sytuacje, że ktoś chciał odesłać przedmiot ze zwrotem pieniędzy za przesyłkę, uznawałem takie coś za normalne, zdarza się i tyle. Wymagam zdjęć przedmiotu, który kupiłem, nie obchodzi mnie to, że według Ciebie są one "identyczne". Pohamuj swoje nerwy i zacznij prowadzić rozmowę na normalnym poziomie bez żadnego ubliżania, a jak nie to lepiej się w ogóle nie wypowiadaj. Traktujesz mnie jakbym co najmniej go okradł z jego karty. Dla mnie jesteś zwykłym prostakiem i kropka. 

@adrianns nie przejmuj się takim noobkiem jak lukaszup, pewno ktoś go kiedyś naciągnął i teraz chce żeby kogoś innego to spotkało :)

Im więcej pytasz im więcej się martwisz tym lepiej dla ciebie przynajmniej masz mniejsze ryzyko, że ktoś cię wyroluje.

A sprzedający ma zas*any obowiązek odpowiadać na wszystkie pytania jeśli chce sprzedać towar. I wcale dla niego nie jest problemem spakować karte i wysłać za pobranem 5minut roboty ale niektórzy lubią głupoty opowiadać a jak im sę nie chce to niech sobie zatrudnią pakowacza a nie płaczą... takich jak lukaszup czy innych krętaczy powinno się banować z allegro 

Edytowane przez MlodyPC
Link to post
Share on other sites
A sprzedający ma zas*any obowiązek odpowiadać na wszystkie pytania jeśli chce sprzedać towar. I wcale dla niego nie jest problemem spakować karte i wysłać za pobranem 5minut roboty ale niektórzy lubią głupoty opowiadać a jak im sę nie chce to niech sobie zatrudnią pakowacza a nie płaczą... takich jak lukaszup czy innych krętaczy powinno się banować z allegro 

 

Raczej kupujący ma zasrany obowiązek zapłacić za towar i odebrać paczkę. Nie chcesz- nie kupuj prosta sprawa.

 

 

 

Jedyne co straci to czas,

Buractwo, cebulactwo, chamstwo i bezczelność w jednym! A to, że paczka będzie leżała cholera wie ile bo ktoś sobie jej łaskawie nie odbierze, to już nie ważne. Mała dziewczynka się rozmyśliła co do sukieneczki na bal przebierańców. 

 

Koniec tej ambitnej rozmowy. To, że @@adrianns, jest zwykłym "januszem" to jest fakt. Mam nadzieję, że zarówno sprzedający jak i allegro wyciągną z tego konsekwencję.

 

Koniec tematu, proszę o rozmowę o okazjach cenowych, a nie o moralności pana @@adrianns .

Link to post
Share on other sites

@braineater popieram.

 

a WIĘC...

 

http://www.redcoon.pl/B543385-SilentiumPC-Grandis-XE1236_Ch%C5%82odzenie-procesora?refId=ceneo

 

155 z wysyłką za friko z tego sklepu... chyba warto

 

Przeszedłem właśnie po mieście i w 2 znalazłem to chłodzenie - w jednym za 170 w drugim za 198 zł.

 

Moim zdaniem nie :) Można na allegro z darmową przesyłką za 158-160zł wyrwać to samo chłodzenie + kod zniżkowy -20zł z biedronki i wychodzi 138-140zł :)

Edytowane przez lukaszup
Link to post
Share on other sites

Orientuje się ktoś czy w x-kom posiadając dwa kody zniżkowe na dwa różne produkty, żeby oba zrealizować to trzeba zrobic dwa odrębne zamówienia?

A jeżeli tak, to da radę napisać notke żeby połączyli oba, czy muszą iść dwiema osobnymi przesyłkami?

Link to post
Share on other sites

A to ciekawe :) aż się uśmiałem. Dobrze, że Tobie można przypisać te wszystkie cechy. Na forum po paru komentarzach stwierdzić "siłę", no nieźle. Może powinieneś zastanowić się nad zostaniem wróżbitą? Kolejna sprawa, masz coś do mnie to napisz mi to wprost na PW, ewentualnie mogę podać Ci swój numer telefonu to myślę, że się dogadamy :)

Edytowane przez adrianns
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...