Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

widzę że aukcje studenckie kwitą pełną piersią :)

czas dostawy 21 dni :)

wpłacasz kasę -student się za nią bawi aż do następnego dopływu świeżej gotówki ,potem tydzień Cię jeszcze pościemnia a potem odda kasę twierdząc że towar zatrzymali celnicy i niestety nici z zakupu

potem kolejna aukcja i tak 5 lat hehe

ludzie są w tych czasach niesamowicie obrotni :D niestety jeleni nie brakuje w polskich lasach (i nie tylko)...

Link to post
Share on other sites

Ten windows jest z programu Dreamspark i pochodzi wprost od Microsoftu tzn są to oryginalne klucze. W świetle prawa zakup takiego Windowsa jest legalny tak jak i zakup np. vouchera do gry dołączonego do procesora czy karty graficznej. Owszem - licencja obowiązuje tylko w przypadku spełnienia wszystkich wymogów ale taki Microsoft nie będzie nikomu robić wjazdu na chatę - a jak już zrobi ( ;] ) to skończy się na unieważnieniu licencji czy tam brakiem wsparcia. Od strony prawnej nic nam nie grozi.

Link to post
Share on other sites

http://www.alibaba.com/product-detail/NEW-INTEL-i7-5960X-X99-GAMING_50006130280.html

 

Pewnie przekręt jak większość ofert tego typu ale co mnie zaciekawiło, że koleś wyraził zgodę na odbiór osobisty. Cenę jaką mi podał to 2000$ czyli jakieś ~6000zł... Kupował ktoś tam, jakieś opinie? Aukcja z allegro to przy tym pikuś...

Link to post
Share on other sites

Ciekawy jestem jak odbierzesz osobiście w Australi xD. Chyba pojedziesz na wycieczkę dookoła świata. Alibaba - to strona twórców aliexpress, ale dla przedsiebiorców, nie wiem czy są ale na alie jeśli nie potwierdzisz odbioru i pokazesz, ze nie dostales produktu (wystarczy zwykle brak paczki w systemie, ze nie wyslal koles) to po tygodniu dwóch dostajesz kase spowrotem. Nwm jak jest na alibaba, bo moze tam juz protekcji takiej nie ma

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...