Skocz do zawartości

FuzzyWuzzy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O FuzzyWuzzy

 • Tytuł
  Amator
 1. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował: 9AYBTAYAP
 2. Mówimy o zapewnieniach. http://gazetaklienta.pl/index.php?mact=News,cntnt01,default,0&cntnt01category_id=4&cntnt01returnid=15 W jaki sposób ma to go niby uchronić od odpowiedzialności za niesprawny dysk?
 3. W życiu bym nie korzystał z gwarancji skoro mamy rękojmie za wady https://prokonsumencki.pl/blog/reklamacja-towaru-przez-konsumenta-przed-i-po-25-grudnia-2014-roku-czyli-co-zmieni-nowa-ustawa-o-prawach-konsumenta/?nabw=1
 4. plus $6.67 VAT, chyba że mieszkamy w normalnym kraju lub kupujemy łącząc się przez TOR'a, VPN itp...
 5. To nie ma żadnego znaczenia. Musiałby kupić przez "kup teraz" jako osoba fizyczna. Przy tej zaporowej cenie jest to gra nie warta świeczki.
 6. Mylisz się, alibaba ma escrow więc raczej porównywałbym je do ebay. To aledrogo ma mizerny poziom zabezpieczeń http://www.alibaba.com/help/safety_security/products/escrow.html
 7. Kupujecie na firmę że interesuje was rękojmia? http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/57401-poradnik-konsumenta-przeczytaj.html Nawet gdyby na stronie "o mnie" widniał taki zapis to z prawnego punktu widzenia, zapisy na stronie "o mnie" nie mają żadnego znaczenia.
 8. Przysługują 2lata na reklamacje z tytułu "towar niezgodny z umową". W przypadku rzeczy używanej, okres odpowiedzialności sprzedawcy może być skrócony z dwóch lat o maksymalnie rok - za zgodą kupującego.
 9. Niekoniecznie, Redmi 1S TD-SCDMA oraz TD-LTE oparte są na mediateku, choć one mają Quada MTK6582. Tamten twór ma 512ram, maksymalnie 5mp, ekran qHD lub 854x480 oraz Mali-400 MP. Nawet nie wiadomo czy to obsługuje sieć WCDMA nie wspominając już o aero.
 10. Bzdury. Maskownica nie jest elementem niezbędnym do montażu płyty . Płytę główną można spokojnie zamontować bez maskownicy. Porównanie do silnika totalnie nietrafione. Z opisu jasno wynika że przedmiotem jest płyta główna. Skoro na aukcji nie było informacji że sprzedaje pełen zestaw to należy przyjąć że przedmiotem aukcji jest mobo + ewentualnie to co widoczne na zdjęciach. Mylisz się, nie wszystkie płyty sprzedawane są w wersji BOX .
 11. Jak wyżej, przedmiotem aukcji była sama płyta główna, nie pełen zestaw full box z kompletem akcesoriów. Kupił od osoby prywatnej, więc nie ma możliwości zwrotu w ciągu 10dni.
 12. Poszedł za 530zł z kw http://allegro.pl/samsung-ssd-840-evo-500-gb-i4711413330.html#tabsAnchor
 13. Nie gwarancje tylko rękojmie za wady Art. 556. - 576. kc. Niestety michaelred ma racje, egzekwowanie swoich praw z tytułu rękojmi kończy się zazwyczaj w sądzie. Sama karta została wyceniona jak nowa ze sklepu, więc zakup totalnie nietrafiony. http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/11549091
 14. Brak oryginalnych zdjęć przedmiotu, poza tym cena wskazuje na klona
×
×
 • Dodaj nową pozycję...