Skocz do zawartości

Która z gier z serii GTA przypadła Wam najbardziej do gustu?


Która gra z serii GTA najbardziej przypadła Wam do gustu?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra z serii GTA najbardziej przypadła Wam do gustu?

    • GTA I
      5
    • GTA II
      5
    • GTA III
      9
    • GTA:Vice City
      21
    • GTA:San Andreas
      16
    • GTA IV
      11


Recommended Posts

Wiem, że może to dziwne, ale dla mnie GTA III chyba faktycznie będzie tym najsłabszym. Chociaż uwielbiam tę grę, to miała ona u mnie pecha. Gdy wyszła bardzo długo nie miałem odpowiedniego komputera, dopiero na San Andreas byłem przygotowany, to też w nie najwięcej rypałem. Oczywiście wracałem do VC i III, ale jednak III w roku 2005 było już przestarzałe. Tak wyszło...

 

nie zbaczajcie z tematu ;) o GTA piszcie, nie o klonach.

Ależ Panie Moderatorze (:D) nie będziemy przecież zakładać osobnego wątku i robić ogólnego nieładu na forum (:D)

 

 

Moim zdaniem Saints Row rulez. Ta gra w niektórych aspektach wyprzedza pierwowzór. SR (szczególnie 2) zawiera znacznie więcej humoru, jest o wiele bardziej szalone. I o ile jedynka była konkurentem dla San Andreas, o którym u nas niestety było cicho - graficznie nie było nawet co porównywać SA do pięt SR nie dorasta - o tyle o dwójce coś słychać, ale ta z kolei od jedynki graficznie/fizycznie wiele się nie różni, a IV zyskało wiele od czasów San Andreas.

 

Miałem okres, że wolałem grać w zwariowane, kolorowe SR2 niż w dojrzałe, realistyczne (ale przez to nieco szare) GTA IV. W SR2 mamy znacznie większe możliwości kreowania postaci - nie tylko możemy ją ubrać wedle własnego życzenia (sami tworzymy ubranie od podstaw), ale nawet wybrać jej płeć, głos itd. Mamy wiele melin do kupienia i wyremontowania, każdy samochód się tuninguje - pod tymi aspektami gra bardziej nawiązuje do bogatego SA.

 

Nie da się jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze a co gorsze - obydwa tytuły są inne. Ale pewne jest to, że oryginał jest tylko jeden :P

 

Po za tym była Mafia. Dla wielu dużo lepsza od samego GTA. Tego tytułu nie trzeba reklamować :D

 

No i Ojciec Chrzestny. Opinie o tej grze są skrajne - jednym się podoba, inni są zawiedzeni. Nie grałem w 2, ale za to jedynkę zrobiłem aż trzy razy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gra potrafi wciągnąć. Szczególnie później - biało-beżowy garnitur, czarne okulary, sportowe coupe i można robić "interesy" bez używania zbędnej siły :) Dwójkę także sprawdzę, mimo tego, co piszą o niej internauci.

 

Tak więc reasumując - jeśli chodzi o gry podobne do GTA to dla mnie taką trójkę stanowi Saints Row, Mafia i Godfather (kolejność przypadkowa).

Link to post
Share on other sites

Myślałem nad Total Overdose - momenty, w których strzelałeś były lepsze niż w San Andreas (skoki, comba itp), ale cała reszta... no niestety, wolę Ojca Chrzestnego (w nim przynajmniej koła obracają się zgodnie z prędkością pojazdu ;)). Ale jak by zrobili dwójkę na pewno bym zagrał.

Link to post
Share on other sites

Co do Ojca Chrzestnego, to moim zdaniem beznadziejna gra! ;) Brak jakiegokolwiek realizmu, wszystko włącznie ze sterowaniem takie konsolowe. Jedyne co przeniósł bym z niego do któregoś GTA to przejmowanie lokali. To jest akurat niezłe - łapiesz sklepikarza za kołnierz, rzucasz nim o ścianę, podnosisz, walisz z dyńki i grzecznie prosisz o pieniążki. :P

Link to post
Share on other sites

Fajnie jakby rockstar zrobiło forum na którym fani mogliby wypisywać swoje uwagi i wytykać błędy,bo z tego forum mogliby zaczerpnąć trochę informacji na temat czego oczekują fani.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...