Skocz do zawartości

Krzychu2009

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  476
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Krzychu2009

 • Tytuł
  Gaduła
 1. CyberLink PowerDirector również korzysta z CUDA. Obróbka wideo. Nie ma problemów. http://i.imgur.com/5wBox.png tylko w zaznaczonych formatach.
 2. Oficjalnie nie była zapowiedziana. Raczej wycieki i wyolbrzymienie userów. Raczej marzec http://www.kitguru.net/components/graph ... for-cebit/ Z resztą 2 rdzenie to nie łatwe. Elektronicznie możliwe, jednak schłodzenie. Raczej nie łudziłbym się, że już w marcu.
 3. No nie wierze, już takie pytanie? Mało atrakcyjne?? To już myślą o GTX6xx i HD7970?
 4. Widocznie łapie niestabilność. Równie dobrze mogła by to być pamięć ram. Mem test:)
 5. Regist Owszem komputer, monitor, wieża, ampli są zasilane z gniazdka prądem przemiennym-> nie zmiennym(gdyby w gniazdku płynął prąd zmienny(zależy też od stopnia), transformator, silnik mógłby się przegrzewać, występowały by większe straty, nie prawidłowa praca, tym bardziej byłby większy problem z transformacją energii i z licznikami). Owszem zasilacze komputerowe, nie są takie wrażliwe jak transformatory elektroenergetyczne,silniki,wyłączniki różnico prądowe prądu przemiennego. Jeśli chcesz potwierdzenia, szukaj w wiki. Podzespoły tych urządzeń wymienionych* zasilane są prądem stałym.
 6. Można, jednak jeśli chcesz używany podłączyć, to radze dobrze wyczyścić Egzamin zda jak najbardziej, ale szukaj coś co będzie miało nogi, w powietrzu wisieć nie będzie hehe. Dobierz żeberka przyszłościowo, może kiedyś dołożysz nową grzałkę. Taki pasyw dobra sprawa. Oczywiście takie rozwiązanie jest skuteczne, gdy cały czas komputer jest obciążony. Przy jakichś tam obliczeniach, czy coś.
 7. Znasz takie urządzenie, jak zasilacz UPS??. Logicznym jest, że raid 0 może się rozsynchronizować.... Tez tak miałem jak miałem Raid. Teraz korzystam z jednego szybkiego dysku. Musisz zapewnić mu bezawaryjność, stabilność źródełka. Ap ropo wentylatorów. Autokontrola 3pin się spaliła. Z tym nic nie zrobisz. Masz miernik? to go wykorzystaj.
 8. Umiem, ale Przyłożyłem też Batmana, z tego względu, że cytowałeś całość mojego tekstu. Co do różnicy, kwestia gustu i spostrzegawczości.
 9. Ciekawe, w moim ASUS 8800 GT z chłodzeniem glaciator, temperatury dochodziły do 123 stopni!!! Z racji tego że nie było żadnych plomb zdjąłem chłodzenie i okazało się że na rdzeniu nie było ani śladu pasty termoprzewodzącej! Co do Gigabyte też słyszałem różne ciekawe historie. A GALAXY 8800 (te z przełącznikiem do OC) SIĘ PALIŁY NA POTĘGĘ . Suma Sumarum w tym momencie niezależnie od wybranej firmy nigdy nie mamy perności że wszystko będzie 100% OK. Patrz Intel i ostatnie przeboje z Sandy Bridge.Asus właśnie ma swoje przykre niespodzianki, jednak umieściłem go z tego względu, że go kupowałem. Cz
 10. Nie wiem jak wy, Ja zawsze preferowałem GIGABYTE, Galaxy, ASUS, EVGA. Nigdy grainward u mnie nie zagościł. I jak widać Dobrze się stało. Grainward i Palit nie ma nic wspólnego z Nvidią. Jak już to osadza chip na płytce. Tak samo pamięci innego producenta i układy sterujące. Więc za nie wypał grainwarda, nie obwiniajcie nvidii, @Thorin49 Ty nie miałeś. Dobrze. Tak ma być. Ale to nie gwarantuje, że inna osoba też będzie w pełni zadowolona. Ogólnie Aż szkoda mi ludzi zawiedzionych hehe.
 11. Ja tam prawie nie widzę różnicy pomiędzy pshysx na maksa, a wyłączonym w Mafii 2. Za to jest różnica w płynności gry. To ja nie wiem na co ty patrzysz. Na pewno na ekran? Batman, potężniejsza chmura dymu/pary spływająca z zakamarków, Flagi i bardziej rozbudowane misje ze strachem. Ogólnie Mafia high= większa ilość odłamków szkła, itd. Nie widać?. Jak dla kogo. Każdy ma swoje gusta i w nich tkwi, jednemu nie potrzebne, drugi powie miły dodatek. Zresztą ja już nie korzystam z PhysX, traktuje go jako dodatek!, jednak nie pozwolę HIGH zrównać z ziemią Tak jak mówiłem, PhysX jest dla entuzjastów,
 12. Nie. Jeśli w biosie masz włączoną obsługę tej funkcji. Nic nie robisz. To nie procesor AMD.
 13. Masz sklep? i jak myślisz? widełki tam były? Grasz i nie wiesz w co grasz:) Gra jest rozbudowana, ale nie aż tak skomplikowana. Jednak zbieranie siana jest bez sensu.
 14. Trudno zrozumieć co napisałeś. Gtx275 jest najbliższym gtx295? Dlaczego?? A to dlatego, że bynajmniej ma 240SP, jak i szynę pamięci 448 bit / GDDR3. Więc nie mogły być takie same. Tylko w gtx295 rdzenie zastosowane są lepszej jakości, tak jak w gtx285. No chyba ze przycinali gtx285 do 216c, ale przycinanie, to rzecz oczywista. hehe http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -3415.html http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -3418.html Potwierdzenie "nazwa kodowa GT200-B1" Poza fuszerką Benchmarka w ROP i TMU chyba nic się nowego nie dowiedziałeś? hehe
×
×
 • Dodaj nową pozycję...