Skocz do zawartości

Która z gier z serii GTA przypadła Wam najbardziej do gustu?


Która gra z serii GTA najbardziej przypadła Wam do gustu?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra z serii GTA najbardziej przypadła Wam do gustu?

    • GTA I
      5
    • GTA II
      5
    • GTA III
      9
    • GTA:Vice City
      21
    • GTA:San Andreas
      16
    • GTA IV
      11


Recommended Posts

trudny wybór , z jednej strony Gta3 bo było rewolucja jak na swoje czasy i fajnie się grało , no ale gta vice city miało najmiodniejszy klimat , ale znowu przychodzi gta4 które mi się bardzo podoba ze względu na grafikę i możliwości.po dłuższym zastanowieniu glosuje na vice city , najwięcej czasu poświeciłem tej grze :P

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie ta fatalna optymalizacja i niektóre bugi graficzne to GTA 4 na pewno królowałaby w tym zestawieniu bo klimat i fabułę to wg. mnie ma najlepszą(na drugim miejscu GTA 3)

Link to post
Share on other sites

Do GTA 4 polecam moda ENB Series 0.77a.dodaje on odbicia na autach,poprawione cienie i wogóle gra wygląda bardziej przyzwoicie a co do wymagań to po jego wgraniu nie zauważyłem różnic w fps'ach.

Link to post
Share on other sites

GTA III, największy postęp w stosunku do poprzednika, jak dotąd najciekawszy układ ulic, najfajniejsza robiona muzyka, najlepszy jak do tej pory model jazdy samochodów z GTA, najtrudniejsza z serii

 

a w vice city to poza muzyką z lat 80 to nie ma nic ciekawego, strasznie nudne misje i bardzo biedny i monotonny układ ulic

Link to post
Share on other sites

Co do powtarzania się ankiety to niewiem bo ja tu jestem niecały roczek :)

a co do muzyki w gta III to wymiatała.Najlepsze Head Radio i piosenka,,Pushing to the limit'' czy jakoś tak :/

Link to post
Share on other sites

Gta ViceCity i SanAndreas według mnie najlepsze. Dlaczego SanAndreas? To w niej najwięcej zabawy było z modyfikowaniem gry jak i Obszerną mapą. Gta IV według mnie klops. Mówię to mając dobry sprzęt. Vice City też była zabawa przednia, zaraz po Gta 3. Gta 3 Postęp spory ale jednak, grafika zostawiała wiele do życzenia, choć misje spoko. Według mnie Gta IV powinna nawiązywać do SanAndreas Tylko ciekawe ile miejsca by zajmowało na dysku? Jakieś 60-70gb??:)) Po za tym modyfikacja samochodu, zazwyczaj stwarza problemy:/

Link to post
Share on other sites

Co do niemowy to się noe zgodzę :/

pamiętam jakąś misję w 2 mieście co się raz odezwał!niepamiętam co to bylo dokladnie ale mnie i brata zamurowało a co do posta krzycha to grafika w gta3 jak na tamte czasy wymiatała!nawet teraz mogą sie przy niej schować te Wilcze szańce i Tunele stalina :)

Link to post
Share on other sites

przeciez gta3 bylo słabe, tragiczny model jazdy, nudne misje, problemy z frameratem (gdy padało), mapa duża ale kiepsko obsadzona misjami. Vice city miało lepsza mapę, klimat, fajnie się jeździło, bohater umiał mówić itd. Mapka mimo iz mniejsza to duzo lepiej zaeksploatowana i po prostu ciekawsza i z fajniejszymi miejscówkami.

Jesli chodzi o model jazdy to najlepszy miał gta sa, wyscigi zrealizowane najlepiej w serii (bullet i turismo wymiatały).

Link to post
Share on other sites

GTA3, VC i SA były robione chyba na tym samym silniku, a więc model jazdy był ogólnie podobny, ale każdy wóz prowadził się trochę inaczej. :)

Wiadomo, że następca trójki wnosił istotne poprawki, ale w GTA3 skupiono się na przeniesieniu rozgrywki w trójwymiar, a nie na bajerach.

Link to post
Share on other sites

Ja głosowałem na GTA4, ale szkoda, że nie można zaznaczyć dwóch odpowiedzi, bo VC też było świetne.

 

GTA3, VC i SA były robione chyba na tym samym silniku, a więc model jazdy był ogólnie podobny, ale każdy wóz prowadził się trochę inaczej. :)

Wiadomo, że następca trójki wnosił istotne poprawki, ale w GTA3 skupiono się na przeniesieniu rozgrywki w trójwymiar, a nie na bajerach.

Między 3 i VC może był podobny, ale tylko trochę. Różnica była naprawdę spora, w 3 jeździło się jakby podwozie było zamocowane na żelkach (zwłaszcza dużymi samochodami np. karetką), a w VC wszystko było ładnie spasowane (dużo twardsze zawieszenia wozów).

Link to post
Share on other sites

GTA3, VC i SA były robione chyba na tym samym silniku, a więc model jazdy był ogólnie podobny, ale każdy wóz prowadził się trochę inaczej. :)

Wiadomo, że następca trójki wnosił istotne poprawki, ale w GTA3 skupiono się na przeniesieniu rozgrywki w trójwymiar, a nie na bajerach.

nie no pod tym względem się zgadzam, w porównaniu do 2ki to był przełom i 3ka była ok. Jeśli chodzi o model jazdy to był "prawie" taki sam. A że prawie czyni róznicę to w w efekcie w SA śmiga się naprawdę przyjemnie, każde auto prowadziło sie inaczej i jeździło się naprawdę przyjemnie nie zaliczając bezsensownych dzwonów jak w gta4. Model jazdy w SA był tez znacznie poprawiany w stosunku do 3ki i VC, wiem co pisze bo zjadłem zęby na SA :/ i przeszedłem grę na 100% + wszystko co nie było potrzebne do osiągniecia 100% :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...