Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najlepsza fabuła


Recommended Posts

Główni bohaterowie nie giną a on był jedną z nich. Przy tym sobie sam zaprzeczam. Może twórcy zrobili specjalnie takie zakończenie bo to daje im wybór do kontynuowania fabuły lub zostawienia :)

Kto to wie :)

 

Swoją drogą Gothic 3 z fabuły mi się podobał, Hitman 2. 

 

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę :)

Link to post
Share on other sites

O hitman2! Zapomiałem, bardzo ciekawa fabuła była w tej części i zakończenie do zastanowienia się:
"(...) But I'll never forget - those who betrayed me, and those who never failed my trust (...)
Never trust anyone and rely on your instincts (...) So - I'll seek justice for my self. I'll choose the truth I like"

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się tyle tego czytać, ale z tego co grałem to najbardziej podobały mi się : 

 

Gta San Andreas, Mafia 2, Gothic 1, 2, 2 noc kruka ( 3 już taka sobie ), Risen. Reszty nie pamiętam jak sobie przypomne dam edita.

Link to post
Share on other sites

Podobno kombinują coś na nadchodzącą jesień ale to tylko plotki. Tak btw. to ciekawi mnie co przedstawią w 2 sezonie, dalsze losy dziewczynki tuż po zakończeniu 1 sezonu, gdy będzie starsza lub dadzą zupełnie inny wątek

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Kontynuacja tej gry jest w toku przygotowywania. Nie ma przecieków abyśmy nie wiedzieli co i jak - będzie większa frajda z grania.

 

Co do scenariusza to są naprawdę różne możliwości - Omid & Christa, Bezdomny, Glenn i Hershel (tak, tak, występowali w tej grze a epizodzie 1) a nawet Lee nie musiał umrzeć - tego nie wiemy na 105% czy go Clem zabiła... zresztą obciętą ma rękę a jak wiadomo z obciętą kończyną można żyć - vide Hershel (doktorek) z serialu... Możliwości jest wiele...



 

Ciekawostki o filmie / seralu -

http://www.joemonster.org/art/23031

 



EDIT:

Proszę, oficjalne potwierdzenie, iż sezon 2 będzie - http://www.videogamesblogger.com/2012/07/24/the-walking-dead-game-episode-6-10-season-2-confirmed.htm

http://uk.ign.com/articles/2013/03/07/telltale-targets-fall-2013-for-the-walking-dead-the-game-season-2

Link to post
Share on other sites

SI jest mocno przesadzona jeśli chodzi o możliwości survivalu... Już w pierwszym miasteczku (nie licząc tego początkowego miejsca) mam problem żeby je przejść... Zombiaki lecą na mnie z każdej strony i mogę zapomnieć o jakiejkolwiek ucieczce...

Link to post
Share on other sites

@manfred 86 stawiaj na ciszę, ja jako fan serialu odruchowo wszędzie się skradałem a broni używałem w ostateczności (szczególnie palnej) po co kogoś atakować skoro możesz go ominąć, tym bardziej że nie dostaniesz żadnego XP ? Jeden myk : możesz wskoczyć na jakiś samochód albo coś takiego i stamtąd zlikwidować wszystkie zombie np łomem bez obawy że cię dosięgną.

Link to post
Share on other sites

Jak na FPS ? Jest cała masa gier tego typu z sensowną fabułą, ale z pewnością nie zalicza się do nich żadna z części Crysis'a, które to pod względem zawiłości scenariusza przypominają raczej reklamy proszków do prania czy innych podpasek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...