Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najlepsza fabuła


Recommended Posts

Jak zagrasz po kolei tzn. Crysis/Crysis Warhead/Crysis 2 i Crysis 3 to nic nie będzie zawiłe... jak tak zrobiłem i jest troszkę rzeczy które trzeba sobie samemu dopowiedzieć czy się domyślić ale nie jest tego wiele... Należy też czytać notatki i wszystkie dzienniki jakie znajdziemy... Bo tam jest mnóstwo nieścisłości wyjaśnionych.

Link to post
Share on other sites

Gothic ma ciekawą fabułę ale tylko 1 i 2 bo 3 już [ciach] . Brother in arms Hells higway był również bardzo ciekawy chociaż zakończenie mogło być lepsze

 

 

 

//radzę zapoznać się z regulaminem. daft

Edytowane przez .daft
ortografia
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Brother in arms Hells higway był również bardzo ciekawy chociaż zakończenie mogło być lepsze

Zakonczenie akurat pozwala na fajna kontynuacje gry... w Ardenach. Tylko chyba kontynuacji nikt nie zrobi :(

Link to post
Share on other sites

Max Payne ta gra zawsze miała fajną filmową fabułę i klimat, w 3 części konsolowa grafika to troche popsuła juz nie było klimatu filmu sensacyjnego bo wszystko zrobiło się takie nienaturalne.

Do Enslaved czy Gears of War taka grafika pasuje bo to konsolówki ale do Max Payne 3 litości ;)

Jak zwykle wszystko to wina konsol ;)



A i jeszcze Alan Wake miał dobrą fabułe do tej pory nie wiem czy ta czarownica była dobra czy zła czy ten płetwonurek był dobry czy zły i w ogóle kim był ten płetwonurek, nie rozkminiam ale pomysł był dobry i taką grafike powinien mieć max payne 3, mroczna i realistyczną.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Bo tu nie chodzi o techniczne detale bo technicznie jest zawansowany tylko o to że grafika jest konsolowa, design, wersja artystyczna nie wiem jak to nazwać od razu widac że gra była robiona na konsole.

A grałem w takich detalach DX11 HDAO, Tesselation, 2xAA, Very high textures.



Jak pierwszy raz zobaczyłem max pyne a potem max payne 2 to mnie z butów wyrwało, jak zobaczyłem max payne 3 to było o boże znowu konsolowa grafika.

Link to post
Share on other sites

Dungeon Siege 2
Kotor 1 i 2
Fallout 1,2 .
The Walking Dead 
Gothic 1,2 i Noc kruka. (reszta części to dla mnie syf :/ )
Może nie najlepszą ale też ciekawą - seria Earth. 

Dla żartow mozna napisać o Mass Effect.
Generalnie settlersi mieli fajniejsze motywy nizeli nowe gierki.
A Crysis ma fabułe jak kaluża, płytka i mętna, a nawet jak sie skuma to i tak średnia.

BTW. Ciekawe jest to że gierka z 2005 roku Earth 2160 potrafi mieć tak ładne textury nawet po 8 latach.

Edytowane przez Darkness
Link to post
Share on other sites

Max Payne 1 i 2. Trzecia część mnie jakoś fabularnie nie powaliła. Od tak Max ma pretekst by powystrzelać setki kolejnych wrogów. 
Nie wiem jak wam ale mi sto razy bardziej podobała się część spędzona w retrospekcjach w Nowy Jorku niż to w Brazylii. Mam nadzieję, że ostatni kadr z trójki mówi nam o tym, że Max wraca do Nowego Jorku. 
Call Of Juarez Bound In Blood i 1(w takiej kolejności polecam ją przejść). Nie wiem czemu ale strasznie spodobała mi się ta fabuła. W paru miejscach zaskakiwała i z czysytm sumieniem mogę ją polecić.
Portal 2 Fajna, zabawna, gra. Bardzo mi się podobała poczucie humoru tej gry.
 

Link to post
Share on other sites

Podobały mi się : Wiedźmin 2, Gothic 1,2+NK, Risen 1, Titan Quest, Mass Effect 3, Neverwinter Nights, Dragon Age 1,2, a co do Fable... cudna giera ;) No i oczywiście cholernie wciągnęła mnie giera - Inversion, świetny FPS. I jeszcze jeden fenomen... Project IGI 1,2.

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

W sumie przechodząc pod rząd całą serię Crysis (C1/Warhead/2/3) Wszystko 3ma się kupy ;) I trójka ma świetne zakończenie które ma spójność pod warunkiem że znajdzie się wszystkie dane/dokmenty/notatki i się je wszystkie dokładnie przeczyta :) Jak dla mnie to póki co to jest mega :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie przechodząc pod rząd całą serię Crysis (C1/Warhead/2/3) Wszystko 3ma się kupy ;) I trójka ma świetne zakończenie które ma spójność pod warunkiem że znajdzie się wszystkie dane/dokmenty/notatki i się je wszystkie dokładnie przeczyta :) Jak dla mnie to póki co to jest mega :D

+1 wtedy jak najbardziej wie się dużo na temat tego uniwersum, bo przejście samych gier niewiele da ;)

Link to post
Share on other sites

Fallout New Vegas, GTA San Andreas, Devil May Cry 4 

Serio? GTA:SA? Na prawdę świetna gra, ale fabuła nie powalająca. Wracasz do kraju, dowiadujesz się o śmierci matki i mścisz się stając na czele gangu... Dobrą fabułę miał też Kangurek Kao 3

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Dobrą fabułę miał też Kangurek Kao 3

...oraz Jazz Jackrabbit :wariat:

 

Moim zdaniem dobra fabuła to była domena starych gier od firmy Sierra, serie: King's Quest, Police Quest oraz Lesiure Suit Larry. Grałem w nie na początku mojej przygody z pc, po angielski - wciągały mnie te przygodówki bardzo. Fajnie, jakby ktoś dzisiaj zrobił ich remake - bo teraz już tak dobre przygodówki nie wychodzą ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu fabuła serii Mass Effect, po za tym świetna jest także historia opowiadana w Wiedźminie (tym bardziej, że książki o przygodach Geralta znam już od niepamiętnych dla mnie czasów ;)). Po za tym mogę jeszcze wspomnieć o Warcrafcie III Reign of Chaos i dodatku The Frozen Throne - moim zdaniem jedna z lepszych fabuł w grach strategicznych. KotOR miał też bardzo dobrą fabułę. Druga część jednak mniej mi się podobała. Gothic także bardzo dobry, jednak druga część bez dodatku miała troszkę zbyt prostą fabułę, jednak Noc Kruka to poprawia. Gothic 3, mimo wielu niedociągnięć, także jest pod tym względem wciągający.. Risen także ma bardzo ciekawą fabułę, jednak druga część mnie trochę odrzucała (za bardzo piracka..). No i na koniec GTA Vice City - jedyna z serii, która zainteresowała mnie fabułą i w której naprawdę oglądałem cut scenki.. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...