Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najlepsza fabuła


Recommended Posts

Od najlepszej fabuły:

Wiedźmin 2

Wiedźmin 1

Gothic 1 + 2&NK

Assassin's Creed <1;3)   Czytaj od jedynki (łącznie) do trójki bez ****A**** zakończenia, po którym chciałem wyszukać w necie (nie znalazłem), gdzie jest najbliższy odddział Ubisoftu, bo chciałem ich zabić, po zakończeniu w nic nie grałem przez tydzieć-2 tygodnie, bo miałem doła, jedyna rzecz, dla której kupiłem AC3, to koniec historii Desmonda, tak, czuję się ostro wyje@#$% przez Ubi.

Heavy Rain (sam nie grałem, ale Ragnarok'a jak grał oglądałem (nie gadał jak jakiś durny let's player, więc można się było wczuć, a jak jemu (SPOILER ALERT) zginał pod koniec Jayden, to doła miałem przez tydzień i w nic nie grałem.

Battlefield Bad Company 2

Crysis 3

Crysis 1 + Warhead

Crysis 2

Połączenie fabularne Mafii 1 i 2 (wgniata w krzesło)

Tomb Raider (z tego roku)

Risen 2

MoH Warfighter No co? Fabuła jest bardzo dobra, wgniata wszystkie CoDziki poza BO 1 i MW1

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
bardzo dobrą fabułę mają też gry Syberia, Syberia 2

zdecydowanie się z tym zgadzam. Fenomenalne gry, jak nie miałem z przygodówkami zbyt wiele do czynienia, tak te wciągnęły mnie bez reszty.

Nawet dzisiaj graficznie wyglądają całkiem dobrze, a rozmaite zagadki i fabuła pochłaniają umysł ;)

Link to post
Share on other sites

Pamiętam Dark Seed, miałem wtedy chrapkę na tą grę. Niestety nie miałem Amigi i musiałem delektować się screenami w gazecie ;)

Była jeszcze druga część, ktoś miał z nią styczność ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dam rade od najlepszej po gorsze ale sprobuje.

miejsce 1: to na bank u mnie mają 3 tytuły. I to nie żarty. Naprawdę nie grałem w gry o lepszej fabule. Wiec: Syberia 1,2. Miodzio. Z dziewczyna w dwa dni rozpykalismy:) teraz płacz ze nie ma 3 :(. The Walking Dead: The Game Ep. 1-5. Koncowka-ryczę. No i jeśli macie xboxa musicie w to zagrać. Nie jest to trudna gra. Ale fabuła jakiej pozazdrosci jej każdy. A mianowicie: 'Brothers: A Tale of Two Sons'. Po prostu wymiata. Uczucia podobne z TWD:TG.

2. The Cave (ciekawe 7 historii o zdradzie i naszych intecjach za które zmieniają nas) i Dead Space 1 ( ponieważ miała najlepsza fabule z całej trojki. Uwięziony sam na statku inżynier. I to w takich okolicznościach. Po prostu miałem pełne portki. Ale podobało mi się to :D)

3.Alan Wake (dobry film), Far Cry 3, Castlevania: Lord of the shadow, Dino Crisis 1,2(ktoś w ogóle oprócz mnie w to grał ?. Bardziej mi się podobała 2.) Finał Fantasy 8.

To są gry które zostały w mojej głowie jako gry z naprawde dobrą fabułą.

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Fabularnie najbardziej zadowolony jestem z:

 

Half-life 1 

Wiedźmin 1 i 2

Far cry 1 i 3

Uncharted 2 i 3

the last of us 

Alan Wake

Metro obie części

Assassins creed 1 i 2 reszta to powielanie wciąż tego samego no może poza black flag ale pod względem fabuły jakoś mnie nie przekonał 

z pewnością o czymś zapomniałem ale nie mogę sobie przypomnieć ...

 

A już pamiętam :)

 

Stalker cała seria 

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...