Skocz do zawartości

Pokaż swoją twarz


Recommended Posts

Zarabiając dzięki temu grube miliony, bo jak powszechnie wiadomo punkty reputacji forum bmk są już oficjalną walutą w większości krajów członkowskich UE.

 

Rozumiem, że wklejanie zdjęć własnych dzieci stanowi poniekąd dowód na uprawianie seksu i niektórzy mogą patrzeć na to zazdrośnie..

 

Widzę grono pedagogiczne bmk się zbulwersowało. To była coś na pograniczu ironii i żartu, hm, satyra?

 

Bierzcie niektóre rzeczy na luzie :)

Link to post
Share on other sites

Naskoczyliście na BumCykCyka ale człek ma rację. Temat jest opisany wyraźnie. Pokaż "swoją twarz". Tu powinny być zdjęcia wyłącznie userów. Jeżeli w tle ktoś tam siedzi to już można przymknąć oko. Czym się różni wklejenie dziecka od wklejenia sąsiada, cioci albo dziadka? Nie powinno ich tu być i tyle. I żeby nie było, że atakuję dzieci czy coś w ten deseń. Sam jest ojcem chrzestnym dwójki (wczoraj nawet byłem na imprezie u jednej pociechy (kasieńki) z okazji 3 urodzinek).

Zgłaszam postulaty. Jeżeli ma to być wór z wszystkim co wypada z aparatu to trzeba zmienić nazwę postu na: "NASZE ZDJĘCIA", albo stworzyć drugi post "pokaż swoją rodzinę". Pokój.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Szkielecie, tu raczej chodziło o argumentację postulatu, niż o postulat Bumcyka per se. 

Fakt, chłopaki wrzucają zdjęcia swoich pociech na pęczki, ale twierdzenie, że robią to dla zagrabienia reputacji jest zwyczajnie absurdalne. 
Ja tu widzę kilku tatusiów nieposiadających się z dumy/tęsknoty odnośnie swoich dzieciaków, którzy przyspamowali nas tą słodyczą, ale jakoś wybitnie mnie to nie razi, mimo pełnej świadomości jak ten temat się nazywa oraz tego, że takie zdjęcia się w to nie wpasowują (bądź wpasowują bardzo pośrednio).

Myślę więc, że jest to kwestia do ugadania, ale na litość boską... jak widzę gdziekolwiek, cokolwiek podparte zdaniem "bo to dla zarabiania reputacji" (lub pochodnymi), to momentalnie ogarnia mnie żałość a argument jest z miejsca stracony. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
no to proszę:

"Rafał już od najmłodszych lat wiedział, że będzie posiadaczem iphone'a" :D

 

@Skippy

Jakie grzeczne dziecko, nie to co teraz ;)

 

@Nowaj

Super maszyna!

 

A tutaj ja z dawnych lat:

604126_421167291283945_1240674213_n.jpg

 

Mam gdzieś jeszcze takie ale w paru innych pozach no ale, że jest zakaz to nie wstawię :D

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nieee, nie zależy mi na punktach reputacji, nie twierdzę, że to wrzucacie to dla owych punkcików, nie zazdroszczę nikomu ich i myślę, że każdy te punkty ma gdzieś, jak pisałem, to było w formie żartu, który jednak niestety został źle odebrany :)

 

Skeletor, "Pokaż swoją rodzinę" mnie rozwaliło na kawałeczki :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...