Skocz do zawartości

Zlot Benchmarkowców


Pytania dotyczące Zlotu Bmk  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miejsce spotkania?

  2. 2. Czy przyjechałbyś / przyjechałabyś na zlot użytkowników benchmark.pl?

    • tak, na pewno
    • wysoce prawdopodobne
    • zależy gdzie się odbędzie
    • nie? (to co robisz w tym temacie)
    • żeby tylko mama się zgodziła, ale będzie chlanie!


Recommended Posts

Gość effendi360

Tyle samo osób, co na ten zlot, który miał być teraz organizowany. :] Ludzie wodują sprzęty, kupują grafiki za 1500zł, jeżdżą na wakacje za granicę, a "nie mają czasu" (ta, jasne :]), żeby się zorganizować i na głupie dwa dni, pojechać i się spotkać a mogę się założyć, że zabawa, byłaby przednia.

Link to post
Share on other sites

jak będzie 5 osób...no może nawet być z 8, to nawet na grilla można do mnie na działkę przyjechać na jeden dzień (od rana do wieczorka)

 

Jutro postaram się zadzwonić do ośrodka nad Zalewem Sulejowskim i zapytać o termin 23/24/25.08.2013

Jeżeli już znacie jakieś inne ośrodkiw w tych okolicach, to dajcie namiary (tel/www) - popytam co i jak.

 

Mogę zabrać ze trzy osoby z okolic Katowic....jak coś :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

w Katowicach się do jakiegoś klubu pójdzie po IEM'ie i będzie git,

 

To mnie z takiej imprezy wyłączcie. Od początku była gadka o wynajęciu jakiegoś ośrodka na jedną/dwie noce i ten zalew sulejowski mi jak najbardziej pod to pasuje. Jak będę się chciał najebać przy umcyk-umcyk to sobie podjadę do wrocka w każdej chwili...


Tylko cholera, mi 24/08 akurat średnio leży bo....

 

http://img801.imageshack.us/img801/1412/lq6c.png

 

Każdy inny termin, odpowiada...

Link to post
Share on other sites
Tylko cholera, mi 24/08 akurat średnio leży bo....

to my też przyjedziemy, złożymy się na prezent, albo ja zasponsoruję Fanderka (nie byle jaki, 14cm :D), żłożymy życzenia i będzie git :rotfl:

 

A poważnie, to będę pytał o termin 30/31.08 - 01.09.2013 - tylko już kurtki zimowe trzeba będzie wziąć :P

Agroturystyka „Sokoli Dwór” - nad Zalewem Sulejowskim

 

Termin 30/31.08 oraz 01.09.2013 jest wolny, można rezerwować.

Wstępnie zapytałem o 10-15 osób - jak więcej, to trzeba dopytać.

Pokoje 2/3/4 osobowe.

Jest możliwość zorganizowania ogniska - koszt drewna 30zł - 40zł do kupienia na miejscu. Kijki do smażenia kiełbaski nad ogniskiem byłyby do naszej dyspozycji - jest ich podobno sporo.

Na terenie jest altanka z grillem - węgiel/brykiet do grilla trzeba by było wziąć ze sobą

 

Koszt - wynajęcie pokoju 35zł od osoby, czyli łączny koszt za okres od 30.08.2013 do 01.09.2013 to 70zł (dwie doby)

Link to post
Share on other sites

 

 

To mnie z takiej imprezy wyłączcie. Od początku była gadka o wynajęciu jakiegoś ośrodka na jedną/dwie noce i ten zalew sulejowski mi jak najbardziej pod to pasuje. Jak będę się chciał na***** przy umcyk-umcyk to sobie podjadę do wrocka w każdej chwili...
 

 

Nie mógłbym się bardziej zgodzić. Jestem już na stałe w kraju, ale podczas wyjazdu ustalono nad moją głową termin obligatoryjnych szkoleń unijnych z zakresu "Obowiązków wychowawcy", więc odpada mi ostatni weekend sierpnia. Poza tym jestem dyspozycyjny od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczoru praktycznie przez cały rok. Szczerze mówiąc to osobiście nie zależałoby mi na ilości, a na jakości, bo zdecydowanie lepiej bawię się w bardziej kameralnym, ale za to konkretnym gronie, a za małolatami, którzy kozaczą jak tylko urwą się na chwilę od rodziców to zbytnio nie przepadam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...